هدر اصلی
1397/02/25 15:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حبیبی:

اعتماد کامل به اروپایی‌ها تکرار اشتباهات است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: اعتماد بی‌چون و چرا به اروپایی‌ها تکرار اشتباهی است که برخی دولتمردان درباره آمریکا مرتکب شدند.
اعتماد کامل به اروپایی‌ها تکرار اشتباهات است دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: اعتماد بی‌چون و چرا به اروپایی‌ها تکرار اشتباهی است که برخی دولتمردان درباره آمریکا مرتکب شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201712101110483079.jpg اعتماد,کامل,به,اروپایی‌ها,تکرار,اشتباهات,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر غیرقابل اعتماد بودن اروپایی‌ها اظهار کرد:آنها در موارد متعددی خود را مجبور به تبعیت از تصمیم‌ها و سیاستهای دولتمردان آمریکایی می‌دانند؛ البته ممکن است در مواردی هم بخواهند استقلال خود را حفظ کنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: اگر احتمال دهیم اروپایی ها در موضوع برجام نهایتاً خود را تابع آمریکایی‌ها بدانند، این موضوع سندی است تا جمهوری اسلامی به هیچ عنوان به آنها اعتماد کند.

حبیبی تصریح کرد:معتقدم اعتماد بی چون و چرا و بدون اخذ ضمانت کامل به اروپایی‌ها تکرار اشتباهی است که برخی دولتمردان ما درباره آمریکا مرتکب شدند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری شرط کرده‌اند با فرض آنکه اروپایی‌ها قراردادی را امضا کنند و حرفهای نادرست گذشته خود را درباره  برد موشکی، حضور ایران در منطقه و توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران به زبان نیاورند می‌توان فصل جدیدی در ارتباط با اروپایی‌ها آن هم با احتیاط فراوان گشود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،وی پایان خاطرنشان کرد: معتقدم کارشناسان حقوقی باید نوع و چگونگی ضمانت نامه را مشخص کنند و بر اساس نتیجه گیری حقوقدانان نخبه ایرانی ضمانت نامه ای برای ارتباط با اروپایی‌ها تنظیم شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet