خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/02/28 11:30:00
سرویس اقتصادی
محمدیان:

ضرب الاجل مجلس به دولت برای ارایه طرح مسکن اجتماعی/بی برنامگی در بخش مسکن دامن نرخ ها را گرفت

عضو کمیسیون عمران مجلس، از ضرب الاجل مجلس به دولت برای تسریع در ارایه طرح مسکن اجتماعی خبر داد و گفت: انباشت تقاضا و در پی آن حبابی شدن نرخ ها نتیجه بی برنامه گی دولت در بخش مسکن است.
ضرب الاجل مجلس به دولت برای ارایه طرح مسکن اجتماعی/بی برنامگی در بخش مسکن دامن نرخ ها را گرفت عضو کمیسیون عمران مجلس، از ضرب الاجل مجلس به دولت برای تسریع در ارایه طرح مسکن اجتماعی خبر داد و گفت: انباشت تقاضا و در پی آن حبابی شدن نرخ ها نتیجه بی برنامه گی دولت در بخش مسکن است. https://cdn.icana.ir/d/019/201707106605833711.jpg ضرب,الاجل,مجلس,به,دولت,برای,ارایه,طرح,مسکن,اجتماعی/بی,برنامگی,در,بخش,مسکن,دامن,نرخ,ها,را,گرفت Icana

اقبال محمدیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از تعلل بیش از 5 ساله دولت در ارایه طرح مسکن اجتماعی به مجلس، گفت: بی برنامه گی در حوزه مسکن علت اصلی نابه سامانی های اخیر در این بازار است.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کشور ما نیاز به تولید سالی 800 تا یک میلیون واحد مسکونی دارد، افزود: بی برنامه گی دولت در این حوزه به انباشت تقاضا و در نتیجه بر هم خوردن توازن قیمتی منجر شده است.

مسکن اجتماعی

دولت انتقادهای بسیاری به طرح مسکن مهر داشته است

محمدیان با تاکید بر اینکه دولت انتقادهای بسیاری به طرح مسکن مهر داشته است، تصریح کرد: شاید طرح مسکن مهر در اجرا یا حتی طرح اولیه با مشکلاتی مواجه باشد؛ اما دولت همین طرح ناقص به گفته خود را نیز در دولت فعلی و دولت یازدهم در بخش مسکن نداشته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه برنامه مداری در بخش مسکن از حباب قیمتی در این حوزه جلوگیری می کند، گفت: در کشورهای پیشرفته برنامه مداری در حوزه صنعت ساختمان به قدری منسجم است که می توان آینده بازار را حتی با مولفه های تاثیرگذار در آن پیش بینی کرد.

مسکن به اقتصاد ما جهت می دهد

وی ادامه داد: متاسفانه بازار مسکن در کشور مان برعکس کشورهای پیشرفته از بازارهای مختلف تاثیر گرفته و حتی به اقتصاد کشور جهت دهی می کند.

محمدیان با تاکید بر ضرورت تسریع در ارایه برنامه مشخص در حوزه مسکن از سوی دولت به مجلس، گفت: ادامه رویه فعلی مجلس به ویژه کمیسیون عمران آن را وارد بررسی طرحی با موضوع تولید انبوه مسکن خواهد کرد.

ادامه رویه فعلی مجلس به ویژه کمیسیون عمران آن را وارد بررسی طرحی با موضوع تولید انبوه مسکن خواهد کرد

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: دولت در حال حاضر تنها به ارایه تسهیلات در حوزه مسکن اکتفا کرده در حالی که ارایه وام مسکن در کنار تولید انبوه واحد مسکونی می تواند تاثیرگذاری بر بازار داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet