آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی حسینی خبرداد:

ارائه گزارش کامل نتایج سفرها و مذاکرات دولت درباره برجام بعد از خروج آمریکا به کمیسیون امنیت ملی مجلس

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به دستور رئیس مجلس به این کمیسیون برای پیگیری آینده سند هسته‌ای کشور گفت: کمیسیون امنیت ملی در جریان تمام سفرها و مذاکرات دولت درباره برجام قرار خواهد گرفت و در نهایت به صحن گزارش می‌دهد.
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 ساعت 11:48
ارائه گزارش کامل نتایج سفرها و مذاکرات دولت درباره برجام بعد از خروج آمریکا به کمیسیون امنیت ملی مجلس سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به دستور رئیس مجلس به این کمیسیون برای پیگیری آینده سند هسته‌ای کشور گفت: کمیسیون امنیت ملی در جریان تمام سفرها و مذاکرات دولت درباره برجام قرار خواهد گرفت و در نهایت به صحن گزارش می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104795461697.jpg ارائه,گزارش,کامل,نتایج,سفرها,و,مذاکرات,دولت,درباره,برجام,بعد,از,خروج,آمریکا,به,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به دستوری که رئیس مجلس به کمیسیون امنیت ملی مبنی بر پیگیری آینده سند هسته ای کشور بعد از خروج برجام گفت: بر همین اساس کمیسیون امنیت ملی تصمیم دارد اقدامات دولت در این زمینه را پیگیری کند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به جلساتی که کمیسیون امنیت ملی با مسئولان وزارت خارجه و سازمان انرژی اتمی داشته است، اشاره و بیان کرد: قرار بود روز یکشنبه جلسه ای با ظریف داشته باشیم که وی مأموریتی برای همین موضوع از سوی دولت داشت و به روسیه و چین سفر کرده بود از این رو معاون سیاسی وی آقای عراقچی و سایر مسئولان وزارت امور خارجه به کمیسیون آمده و مفصل روی برجام صحبت شد.

وی افزود: کمیسیون امنیت ملی این نکته را به عراقچی تذکر داد که به خاطر مأموریتی که رئیس مجلس به کمیسیون امنیت ملی برای پیگیری برجام بعد از خروج آمریکا داده، این کمیسیون باید در جریان کل مذاکرات، سفرها و نتایج آن از سوی وزارت خارجه و سایر دستگاه ها باشد تا بتواند گزارش های خود را به صحن علنی ارائه کند.

نقوی حسینی ادامه داد: بر همین اساس صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشور نیز به همراه معاونان روز گذشته به جلسه کمیسیون امنیت ملی آمد و پیرامون موضوع برجام مفصل صحبت شد که تکلیف سند هسته ای بعد از خروج آمریکا از برجام چیست.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر دستور کار کمیسیون برای اجرای دستور رئیس مجلس، پیگیری مستمر اقدامات دولت در خصوص آینده برجام بعد از خروج برجام از این سند است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000