هدر موبایل
1388/06/06 17:15:00
سرویس سیاسی
رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان:

برخی وزیران سابقه کار اجرایی مهمی ندارند

**رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان در مجلس شورای اسلامی گفت: کابینه معرفی شده نسبت به کابینه نهم ضعیف تر نیست اما برخی وزیران پیشنهادی سابقه کار اجرایی مهم در کارنامه خود ندارند.

"محمد علی رضایی" در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار داشت: مجلس نمایندگان استان خراسان تاکنون با 10نفر از وزیران پیشنهادی دیدار و سوابق و برنامه های آنان را بررسی کرده است؛ سایر  وزیران پیشنهادی نیز با حضور درمجمع نمایندگان استان تا یکشنبه هفته آینده مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

نماینده تربت حیدریه با بیان اینکه مجمع نمایندگان استان خراسان ترکیب کلی کابینه پیشنهادی را مناسب ارزیابی می کند، افزود: ارزیابی نهایی اعضای مجمع نسبت به کابینه پیشنهادی رئیس جمهور یکشنبه هفته آینده ارائه خواهد شد.

رضایی تصریح کرد: بعضی از وزیران پیشنهادی سوابق مدیریتی و تخصصی خوبی دارند و حتی در دولت گذشته نیز وزیر بوده اند ، اما آنچه به عنوان مشکل می توان از آن یاد کرد این است که برخی از وزیران پیشنهادی که سابقه کار اجرایی مهمی در کارنامه خود نداشته اند آیا می توانند از عهده حجم بالای کاری در وزارتخانه ها برآیند یا خیر؟

وی درباره نظر منفی برخی مراجع برای معرفی وزیران زن و تاثیر آن در دادن رای اعتماد به وزیران پیشنهادی زن گفت: مسلم است که اگر نظر مراجع نسبت به این قضیه منفی باشد در دادن رای اعتماد به وزیران پیشنهادی زن موثر خواهد بود.

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان در پایان خاطرنشان کرد: البته درباره مسائل مربوط به حاکمیت نظام این نظر ولی فقیه است که صائب است و ضمن احترام به شخصیت های علمی و مراجع، نظر نهایی در راستای چنین موضوعاتی که به آن مسائل حکومتی گفته می شود از سوی ولی فقیه داده می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet