هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حاجی دلیگانی:

انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی منجر به آغاز نبرد مسلحانه فلسطینیان می‌شود

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است اگر آمریکا به سمت انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس برود، قطعا فلسطینیان مسلح شده و نبرد مسلحانه در منطقه شکل می‌گیرد.
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 ساعت 17:34
انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی منجر به آغاز نبرد مسلحانه فلسطینیان می‌شود عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است اگر آمریکا به سمت انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس برود، قطعا فلسطینیان مسلح شده و نبرد مسلحانه در منطقه شکل می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712106401852166.jpg انتقال,پایتخت,رژیم,صهیونیستی,منجر,به,آغاز,نبرد,مسلحانه,فلسطینیان,می‌شود Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اقدام آمریکا در انتقال سفارت خود از تل آویو به قدس گفت: ترامپ با این اقدام به دنبال محقق کردن قول های انتخاباتی خود بود اما اقدام وی باعث جری شدن سران رژیم صهیونیستی و به تبع آن کشتار و شهادت بالای 60 نفر و مجروحیت بیش از 2 هزار نفر بود.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس یادآور شد: این اقدام آمریکا نتیجه روحیه سازشکاری است که در برخی کشورهای منطقه حاکم شده و به خصوص چراغ سبز عربستان در این مورد خیلی موثر بوده است.

وی در ادامه تأکید کرد: قطعا آمریکایی ها با اینگونه قتل عام افراد بی گناه که برای راهپیمایی مسالمت آمیز حاضر شده اند نمی توانند تا ابد از رژیم صهیونیستی حمایت کنند بلکه این رژیم را به ساقط شدن نزدیک می کنند.

حاجی دلیگانی ادامه داد: اگر سازشکاری کشورهایی مثل عربستان و برخی کشورهای عربی منطقه ادامه پیدا کند ممکن است انتقال پایتخت اسرائیل از تل آویو به قدس نیز در آینده اتفاق بیفتد اما قطعا جبهه مقاومت این اجازه را به آنها نخواهد داد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اگر انتقال سفارت آمریکا به قدس در آینده منجر به انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت المقدس شود قطعا باعث می شود فلسطینیان مسلح شده و شاهد نبرد مسلحانه در آینده نزدیک خواهیم بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط