ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/02/26 17:34:54
سرویس سیاسی
نانواکناری:

دوتابعیتی‌ها باید مصادره اموال شوند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه طبق تفحص صورت گرفته تعدادی از مدیران دولتی دوتابعیتی هستند، گفت: حداقل مجازات این افراد این است که سلب مسئولیت شوند.
دوتابعیتی‌ها باید مصادره اموال شوند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه طبق تفحص صورت گرفته تعدادی از مدیران دولتی دوتابعیتی هستند، گفت: حداقل مجازات این افراد این است که سلب مسئولیت شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201603109461680680.jpg دوتابعیتی‌ها,باید,مصادره,اموال,شوند Icana

ولی الله نانواکناری درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بررسی تعداد دوتابعیتی های دولت در مجلس شورای اسلامی گفت: گرین کارت دارها جزء دو تابعیتی ها محسوب نشده و تعریف تابعیت دوگانه مشخص است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: دوتابعیتی ها آنهایی هستند که ملیت کشور دیگری را پذیرفته باشند که در حال حاضر در حال بررسی این افراد هستیم.

وی افزود: دوتابعیتی ها طبق قانونی که در گذشته وجود داشت باید مصادره اموال شوند اما در حال حاضر به دنبال این هستیم که مدیران دوتابعیتی تعیین تکلیف شوند.

نانواکناری ادامه داد: افرادی که دارای گرین کارت هستند، مشکلی ندارند و فقط دو تابعیتی ها مشکل دارند چرا که دارای دو شناسنامه یا دو پاسپورت هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: طبق تفحصی که انجام شد تعدادی مدیر در دولت دو تابعیتی هستند که حداقل مجازات آنها این است که مسئولیتی نداشته باشند البته هنوز این تفحص کامل نشده و در حال بررسی بیشتر هستیم./

گفت و گو از فائزه ظهیری

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet