هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
برزگر کلشانی:

تعداد دوتابعیتی‌های دولتی اعلام شده در رسانه‌ها درست نیست

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: تعداد دوتابعیتی‌های دولت از تعدادی که در رسانه‌ها اعلام شده بسیار پایین‌تر است.
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 ساعت 17:36
تعداد دوتابعیتی‌های دولتی اعلام شده در رسانه‌ها درست نیست عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: تعداد دوتابعیتی‌های دولت از تعدادی که در رسانه‌ها اعلام شده بسیار پایین‌تر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100974990305.jpg تعداد,دوتابعیتی‌های,دولتی,اعلام,شده,در,رسانه‌ها,درست,نیست Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به گزارشی که اخیرا درباره دولتی های دارای تابعیت دوگانه در رسانه ها منتشر شده گفت: این تعداد دوتابعیتی در دولت وجود ندارد و تعداد اعلام شده در رسانه‌ها درست نیست.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه نباید گرین کارت دارها را جزء دوتابعیتی ها حساب کرد، اظهار داشت: آنهایی که تابعیت دوگانه دارند در واقع قسم خورده اند اگر جنگی علیه ایران صورت گیرد، تفنگ برداشته و در جنگ حاضر شوند اما درباره گرین کارت اینگونه نیست.

وی افزود: اخیرا گزارشی از کمیسیون بیرون آمده و به تعداد دوتابعیتی ها در دولت اشاره شده اما در واقع تعداد دوتابعیتی ها به این میزان نیست که در رسانه ها اعلام شده بسیار پایین تر است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: تعداد افرادی که در گزارش خارج شده از کمیسیون امنیت آمده، عدد نهایی دوتابعیتی های دولت نبوده و مجموعی از همه افرادی است که تحت بررسی قرار گرفته اند که ممکن است شامل گرین کارت دارها هم باشد که در واقع مشکلی ندارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر