خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/02/29 10:08:46
سرویس فرهنگی
زمانی خبر داد:

مراسم رونمایی از لباس تیم ایران در بازی‌های آسیایی با حضور رئیس مجلس در بهارستان

مشاور رئیس مجلس اعلام کرد مراسم رونمایی از لباس تیم ایران در بازی‌های آسیایی با حضور رئیس مجلس در بهارستان انجام خواهد شد.
مراسم رونمایی از لباس تیم ایران در بازی‌های آسیایی با حضور رئیس مجلس در بهارستان مشاور رئیس مجلس اعلام کرد مراسم رونمایی از لباس تیم ایران در بازی‌های آسیایی با حضور رئیس مجلس در بهارستان انجام خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711107510943417.jpg مراسم,رونمایی,از,لباس,تیم,ایران,در,بازی‌های,آسیایی,با,حضور,رئیس,مجلس,در,بهارستان Icana

حسن زمانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت گفت: مراسم رونمایی لباس ایران برای بازی های آسیایی 2018 جاکارتا در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود اما  تاریخ آن هنوز مشخص نشده است.

مشاور رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رونمایی از لباس ایران برای بازی‌های آسیایی جاکارتا در مجلس به درخواست وزارت ورزش صورت گرفته و مقرر شد پس از آماده شدن این لباس‌ها، طی مراسمی با حضور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس  شورای اسلامی از آن رونمایی شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بازی‌های آسیایی 2018 در جاکارتا از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور برگزار می‌شود و ایران قرار است با ۳۶۹ ورزشکار به این دوره از بازی‌ها اعزام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet