هدر موبایل
1397/02/30 11:09:22
سرویس اجتماعی
نوروزی مطرح کرد:

پیشرفت80 درصدی احداث مترو پرند /شرکت مادر تخصصی عمران پرند در تلاش برای تامین منابع لازم جهت تکمیل مترو

نماینده مردم رباط کریم در مجلس از پیشرفت ۸۰ درصدی احداث مترو پرند خبر داد و گفت: شرکت مادر تخصصی و مدیرعامل شرکت عمران پرند در تلاش برای تامین منابع لازم جهت تکمیل مترو هستند.
پیشرفت80 درصدی احداث مترو پرند /شرکت مادر تخصصی عمران پرند در تلاش برای تامین منابع لازم جهت تکمیل مترو نماینده مردم رباط کریم در مجلس از پیشرفت 80 درصدی احداث مترو پرند خبر داد و گفت: شرکت مادر تخصصی و مدیرعامل شرکت عمران پرند در تلاش برای تامین منابع لازم جهت تکمیل مترو هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106844822033.jpg پیشرفت80,درصدی,احداث,مترو,پرند,/شرکت,مادر,تخصصی,عمران,پرند,در,تلاش,برای,تامین,منابع,لازم,جهت,تکمیل,مترو Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با آخرین وضعیت مترو پرند، گفت: خط 7 متروی تهران از تهران به مرقد امام، فرودگاه بین المللی و در انتها به شهر پرند می رسد البته از زمانی که احداث این خط در دستور کار قرار گرفت دارای ردیف بودجه ملی بوده و وزارت راه و شهرسازی تلاش های زیادی برای تکمیل آن داشته و از برخی بودجه ها نیز برای تکمیل آن استفاده کرده تا به فرودگاه بین المللی امام خمینی ( ره ) رسید.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه احداث متروی پرند 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته، افزود: تنها تکمیل تأسیسات برقی و برخی ایستگاه ها باقی مانده است.

وی با بیان اینکه پرند با افق جمعیت 400 هزار نفری نیازمند توجه بیشتر است، ادامه داد: پیگیری هایی را از شرکت مادر تخصصی و مدیرعامل شرکت عمران پرند داشتیم  که اعلام آمادگی کردند بدهی های مترو و دولت در خصوص تکمیل مترو فرودگاه امام تا پرند محاسبه و در اختیار آنان قرار گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: بنابراین منتظر هستیم که مدیرعامل مترو زمانی را برای نشست با مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک تعیین کند زیرا شرکت مادر تخصصی و مدیرعامل شرکت عمران پرند آمادگی دارند که هزینه مترو فرودگاه امام تا پرند را پرداخته و مطالبات پیمانکار را از طریق بودجه ملی یا دولتی تهیه و تامین کنند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، افزود:  مقامات محلی و شرکت مادر تخصصی به دنبال تامین منابع لازم جهت تکمیل متروی پرند هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet