هدر موبایل
1397/02/30 17:54:47
سرویس سیاسی
داداشی در تشریح نشست کمیسیون اصل نودم مجلس:

گزارش زلزله کرمانشاه به صحن علنی ارسال شد/ قرائت گزارش در هفته های آتی

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی از تدوین نهایی گزارش زلزله کرمانشاه در این کمیسیون و آمادگی برای ارائه به صحن علنی خبر داد.
گزارش زلزله کرمانشاه به صحن علنی ارسال شد/ قرائت گزارش در هفته های آتی سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی از تدوین نهایی گزارش زلزله کرمانشاه در این کمیسیون و آمادگی برای ارائه به صحن علنی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43573.jpg گزارش,زلزله,کرمانشاه,به,صحن,علنی,ارسال,شد/,قرائت,گزارش,در,هفته,های,آتی Icana

ولی داداشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه عصر امروز (یکشنبه، 30 اردیبهشت ماه) کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی گفت: این جلسه برای رأی گیری نهایی گزارش تدوین شده این کمیسیون پیرامون زلزله کرمانشاه برگزار شد.

نماینده مردم آستار در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در این جلسه اعضای مجمع عمومی کمیسیون اصل نود قانون اساسی در مجلس حضور داشتند و متن نهایی گزارش زلزله کرمانشاه به رأی گذاشته و تصویب شد.

وی افزود: در این گزارش درباره نقش سازمان ها و وزارتخانه های مربوطه و نوع عملکرد آنها بررسی صورت گرفته است.

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: این گزارش آماده ارائه به هیأت رئیسه بوده و در اسرع وقت در صحن علنی قرائت خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet