هدر موبایل
1397/03/04 12:00:00
سرویس سیاسی
حاجی‌ دلیگانی:

استانی شدن انتخابات مجلس رابطه نزدیک مردم و نمایندگان را قطع می‌کند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد استانی شدن انتخابات مجلس رابطه مردم و مجلس را خدشه دار می کند از این رو مخالف تحقق این طرح است.
استانی شدن انتخابات مجلس رابطه نزدیک مردم و نمایندگان را قطع می‌کند عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد استانی شدن انتخابات مجلس رابطه مردم و مجلس را خدشه دار می کند از این رو مخالف تحقق این طرح است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108884975202.jpg استانی,شدن,انتخابات,مجلس,رابطه,نزدیک,مردم,و,نمایندگان,را,قطع,می‌کند Icana

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص ارزیابی استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: شخصا از ابتدای طرح این موضوع مخالف استانی شدن انتخابات مجلس بوده ام.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره اینکه به نظر می رسد اگر انتخابات مجلس به صورت استانی برگزار شود دیگر صدا و ندای ضعفا به مسئولان نمی رسد، اظهار کرد: این مهم در حالیست که هم اکنون نمایندگان با مردم از نزدیک دیدار دارند و حرف دلشان را می شنوند؛ شخصا در جلسه ای که چند روز گذشته با مردم داشتم با 350 مراجعه کننده دیدار کردم و بعد در صحن نظرات مردمی را بیان کردم.

وی ادامه داد: اگر انتخابات مجلس استانی شود افراد صرفا به دنبال قانونگذاری تخصصی می روند که این مهم ار طرفی ضعف تلقی شده و از طرف دیگر سبب کیفیت قوانین می شود لذا اگر قرار باشد چنین مسئله ای اجرایی شود باید ضعف هایش برطرف شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نبود زیرساخت‌های مناسب و همچنین نداشتن تجربه کافی در استان‌ها از دیگر ضعف های طرح مذکور محسوب می شود، خاطرنشان کرد: به نظر می رسد استانی شدن انتخابات مجلس با برخی قوانین دیگر مغایرت داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet