هدر اصلی
1397/03/04 09:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رضایی:

اروپا و آمریکا در زمینه های مختلف با یکدیگر عجین هستند/ نباید برای ادامه برجام صرفا به اروپا امیدوار باشیم

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: ما نباید برای ادامه توافق برجام صرفا به اروپا امیدوار باشیم زیرا اروپا و آمریکا در زمینه‌های فرهنگی، تمدنی و به ویژه مراودات اقتصادی با یکدیگر عجین هستند.
اروپا و آمریکا در زمینه های مختلف با یکدیگر عجین هستند/ نباید برای ادامه برجام صرفا به اروپا امیدوار باشیم نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: ما نباید برای ادامه توافق برجام صرفا به اروپا امیدوار باشیم زیرا اروپا و آمریکا در زمینه‌های فرهنگی، تمدنی و به ویژه مراودات اقتصادی با یکدیگر عجین هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801105453743277.jpg اروپا,و,آمریکا,در,زمینه,های,مختلف,با,یکدیگر,عجین,هستند/,نباید,برای,ادامه,برجام,صرفا,به,اروپا,امیدوار,باشیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ مسعود رضایی در مورد آینده برجام و گرفتن تضمین از اروپا و اطمینان به اروپا برای ادامه برجام، اظهار داشت: ما نباید برای ادامه توافق برجام صرفا به اروپا امیدوار باشیم زیرا اروپا و آمریکا در زمینه‌های فرهنگی، تمدنی و به ویژه مراودات اقتصادی با یکدیگر عجین هستند.

وی با بیان اینکه اروپا هیچ وقت نمی‌تواند از ارتباط تنگاتنگ و اقتصاد کلانی که با آمریکایی‌ها دارد دست بکشد، افزود: ارتباط با اروپا باید به عنوان یک پل برای ما باشد زیرا در دنیای امروز نمی‌توان تمام پل‌های پشت سر را خراب کرد و با هیچ کشوری ارتباط نداشت.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در مسئله برجام گذشته از آمریکا که بر تعهدات خود پایند نماند بقیه کشورها نگاه مثبتی به ایران دارند بنابراین باید با برخورد عقلانی شرایط پیش آمده را خوب مدیریت کنیم و بهانه به دست رقیب ندهیم.

وی بیان کرد: آینده برجام در گرو تامین منافع طرفین در این توافق است و نمی‌شود صرفا بدون تضمین قطعی امیدمان به  قول‌های اروپاییان باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet