هدر موبایل
1397/03/06 13:40:54
سرویس صحن
محمودی در تذکر شفاهی:

مدیران به مکاتبات رانندگان توجه می‌کردند؛ اکنون شاهد اعتراضات نبودیم

نماینده مردم شهرضا در مجلس گفت: که اگر طی چند ماه گذشته مدیران مربوطه به مکاتبات و درخواست‌های رانندگان  پاسخ می‌دادند شاهد چنین وضعیتی نبودیم.
مدیران به مکاتبات رانندگان توجه می‌کردند؛ اکنون شاهد اعتراضات نبودیم نماینده مردم شهرضا در مجلس گفت: که اگر طی چند ماه گذشته مدیران مربوطه به مکاتبات و درخواست‌های رانندگان  پاسخ می‌دادند شاهد چنین وضعیتی نبودیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201805100565218912.jpg مدیران,به,مکاتبات,رانندگان,توجه,می‌کردند؛,اکنون,شاهد,اعتراضات,نبودیم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سمیه محمودی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 6 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر راه و شهرسازی بیان داشت: چند روزی است که شاهد اعتراض رانندگان کشور هستیم؛ این در حالی است که اگر طی چند ماه گذشته مدیران مربوطه به مکاتبات و درخواست‌های این قشر زحمتکش پاسخ می‌دادند شاهد چنین وضعیتی نبودیم.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سهل انگاری و بی تفاوتی به خواسته‌های به حق این قشر موجب اعتراض آنها شده است.

وی خطاب به آخوندی افزود: من در جمع رانندگان شریف شهرستان شهرضا به عنوان مهد صنعت حمل و نقل کشور حضور یافتم و اکنون درخواست دارم تا بر باربری‌ها نظارت شود و همچنین حذف اولویت بومی بودن در پایانه‌های سراسر کشور و نظارت بر نحوه دریافت کمیسیون از رانندگان مورد توجه قرار گیرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: باید از ظرفیت اتحادیه و انجمن صنفی رانندگان در جلسات تصمیم‌گیری استفاده شود و انتظار داریم که افزایش کرایه متناسب با وضعیت اقتصادی را شاهد باشیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet