هدر موبایل
1397/03/07 18:08:00
سرویس اجتماعی
ذوالقدر تاکید کرد:

ناوگان حمل و نقل عمومی فرسوده و مستهلک است/ کاهش فاصله زمانی قطار مترو ابزاری برای کنترل ترافیک پایتخت

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه در زمینه نوسازی و گسترش ناوگان حمل ونقل عمومی پایتخت نباید جزیره ای عمل کرد،گفت: کاهش فاصله زمانی قطارهای مترو ابزاری کارآمد برای کنترل بهینه مدیرت ترافیک شهری است.
ناوگان حمل و نقل عمومی فرسوده و مستهلک است/ کاهش فاصله زمانی قطار مترو ابزاری برای کنترل ترافیک پایتخت نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه در زمینه نوسازی و گسترش ناوگان حمل ونقل عمومی پایتخت نباید جزیره ای عمل کرد،گفت: کاهش فاصله زمانی قطارهای مترو ابزاری کارآمد برای کنترل بهینه مدیرت ترافیک شهری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712100208362775.jpg ناوگان,حمل,و,نقل,عمومی,فرسوده,و,مستهلک,است/,کاهش,,فاصله,زمانی,قطار,مترو,ابزاری,برای,کنترل,ترافیک,پایتخت Icana

 فاطمه ذوالقدر درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت حمل ونقل همگانی کلان شهر تهران،گفت: از جمله مهمترین دغدغه‌های مجموعه مدیریت شهری آلودگی هوا در کنار نوسازی و گسترش ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت است، این در  حالی است که این دو  مسئله لازم و ملزوم همدیگر هستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نباید برای تصمیم گیری برای نوسازی و گسترش ناوگان حمل ونقل عمومی منفک عمل کرد، تصریح کرد: متأسفانه پیکان کمبود بودجه و اعتبارها همیشه به سمت و سوی عواملی روانه می‌شود که عدم سرمایه گذاری در انها تهدیدها و هزینه های مضاعفی را برای کشور به همراه دارد.

 ذوالقدر  افزود: توسعه ناوگان حمل ونقل ریلی و کاهش فاصله حرکت قطارهای مترو می تواند ابزاری کارامد برای کمک به این چالش مدیریت ترافیک شهری باشد اما به این نکته تاکید دارم که نباید کمیت را فدای کیفیت در هیچ زمینه ای نمود.

  نماینده مردم تهران  در  مجلس با بیان اینکه در راستایی  نوسازی و گسترش ناوگان حمل ونقل عمومی پایتخت  نباید جزیره ای  عمل کرد، گفت: کاهش فاصله زمانی قطارهای  مترو  ابزاری کارآمد برای کنترل بهینه مدیرت ترافیک شهری است.

 عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس یادآورشد : ناوگان حمل و نقل عمومی نه تنها  فرسوده و مستهلک است بلکه از  لحاظ تعداد نیز جوابگو نیازهای کشور نیست اما باید این نکته نیز  توجه کرد که  حرکت به سمت افزایش کمی نباید کیفیت خدمات و سرویس دهی را تحت الشعاع قراردهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet