خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1397/03/07 10:34:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حمیدرضا ترقی:

حرف ضرغامی موضوع تازه ای نیست/ جمنا عبور از اصولگرایی برای رسیدن به نیروهای انقلاب بود/ اینکه کسی کاندیدای «جمنا» بوده به معنای پذیرفتن سازوکار آن نیست

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه می گوید: تاریخ مصرف جمنا برای انتخابات قبلی بود و اینکه چه راهکاری برای انتخابات آینده در نظر گرفته شود، بحثی درباره آن نشده است.
حرف ضرغامی موضوع تازه ای نیست/ جمنا عبور از اصولگرایی برای رسیدن به نیروهای انقلاب بود/ اینکه کسی کاندیدای «جمنا» بوده به معنای پذیرفتن سازوکار آن نیست عضو شورای مرکزی حزب موتلفه می گوید: تاریخ مصرف جمنا برای انتخابات قبلی بود و اینکه چه راهکاری برای انتخابات آینده در نظر گرفته شود، بحثی درباره آن نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201704101213347292.jpg حرف,ضرغامی,موضوع,تازه,ای,نیست/,جمنا,عبور,از,اصولگرایی,برای,رسیدن,به,نیروهای,انقلاب,بود/,اینکه,کسی,کاندیدای,«جمنا»,بوده,به,معنای,پذیرفتن,سازوکار,آن,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از انتخاب؛ حمیدرضا ترقی، عضو حزب موتلفه، درباره اظهارات عزت الله ضرغامی که گفته بود «جمنا را قبول ندارم و در جلسات آن شرکت نمی کنم» گفت: از قبل هم جمعیت ایثارگران جزء جمنا نبودند و موضوعی که آقای ضرغامی گفته اند، چیز تازه ای نیست.

او درباره اینکه ضرغامی به هر حال سازوکار جمنا را قبول داشته و از کاندیداهای این تشکل بوده، اظهار داشت: معنای کاندیدای جمنا بودن قبولی سازوکار آن نیست. افرادی که در آنجا مطرح شدند به پیشنهاد اعضا مطرح شدند و حتی برخی خود نیز خبر نداشتند.

ترقی ادامه داد: نکته دیگر اینکه جمنا همه اصولگرایان را دربرنگرفته و پوشش نداده است و تشکیلات دیگر نیز در کنار آن فعال هستند.

این عضو حزب موتلفه در پاسخ به این سوال که آیا این صحبت شما بدان معناست که کاندیدای منتخب جمنا در انتخابات آتی، لزوما کاندیدای مشترک و واحد اصولگرایان نیست؟ گفت: هنوز درباره انتخابات آینده بحثی نشده است. به طور کلی تاریخ مصرف جمنا برای انتخابات قبلی بود و اینکه چه راهکاری برای انتخابات آینده در نظر گرفته شود، بحثی درباره آن نشده است.

ترقی ادامه داد: در انتخابات های قبل از 96 نیز تشکل های مشابهی مانند جبهه متحد اصولگرایان داشتیم. در واقع در هر انتخاباتی از همان عناصر و نیروهای پایه ای استفاده و سازوکار جدیدتری طراحی می شود.

ترقی در واکنش به این اظهارات ضرغامی که گفته بود «اعضای شورای مرکزی جمنا در ابتدا اعلام کردند حتی یک اصلاح‌طلب هم می‌تواند عضو جمنا باشد» نیز گفت: اصلا در جمنا نامی از اصولگرایی نبود. هدف این تشکل جمع آوری نیروهای انقلاب بود. در واقع جمنا، عبور از اصولگرایی برای رسیدن به نیروهای انقلاب بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet