خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1397/03/07 14:57:48
سرویس سیاسی
ذوالنوری:

تقویت‌ پیام‌رسان‌های داخلی محور نشست مشترک کمیسیون‌های مجلس/ تلگرام و تویتر به هیچ عنوان رفع فیلتر نمی‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه در نشست مشترک کمیسیون‌های اقتصادی، صنایع و امنیت ملی بر تقویت‌ پیام‌رسان‌های محور داخلی تاکید شد، گفت: اصل فیلترینگ تصمیم کل نظام است لذا تلگرام و توییتر به هیچ عنوان رفع فیلتر نمی‌شود.
تقویت‌ پیام‌رسان‌های داخلی محور نشست مشترک کمیسیون‌های مجلس/ تلگرام و تویتر به هیچ عنوان رفع فیلتر نمی‌شود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه در نشست مشترک کمیسیون‌های اقتصادی، صنایع و امنیت ملی بر تقویت‌ پیام‌رسان‌های محور داخلی تاکید شد، گفت: اصل فیلترینگ تصمیم کل نظام است لذا تلگرام و توییتر به هیچ عنوان رفع فیلتر نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201805107644141399.jpg تقویت‌,پیام‌رسان‌های,داخلی,محور,نشست,مشترک,کمیسیون‌های,مجلس/,تلگرام,و,تویتر,به,هیچ,عنوان,رفع,فیلتر,نمی‌شود Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در تشریح نشست مشترک کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی، اقتصادی و صنایع و معادن مجلس با وزیر ارتباطات و فناوری و مسئولان شورای عالی فضای مجازی، گفت: در رابطه با فیلترینگ تصمیم‌ها اتخاذ شده لذا بحث جدیدی در این نشست مطرح نشد، در حقیقت در نشست مذکور پیرامون تقویت پیام‌رسان‌های داخلی و مشکلات آنها مباحثی مطرح شد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: برخی از مدیران پیام‌رسان‌های داخلی نیز با حضور در جلسه مشترک کمیسیون‌های مجلس به ایراد مشکلات خود پرداختند، جانشین آقای فیروز آبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی نیز در این نشست حضور یافتند.

وی افزود: موانع و ایرادات پیام رسان‌های داخلی نیز مطرح شد، لذا قرار شد دستگاه‌های ذی ربط اقدامات لازم را در دستور کار خود قرار دهند، کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی، اقتصادی و صنایع و معادن مجلس نیز با دستگاه‌های ذی‌ربط مکاتبه و بر ایفای نقششان تاکید خواهند کرد.

تلگرام و تویتر به هیچ عنوان رفع فیلتر نمی‌شود/ اصل فیلترینگ تصمیم کل نظام است

ذوالنوری با بیان اینکه جلسات مذکور در ماه‌های آینده نیز ادامه خواهد داشت، یادآور شد: تلگرام و تویتر به هیچ عنوان رفع فیلتر نخواهد شد، زیرا اصل فیلترینگ تصمیم کل نظام است. افرادی هم که از رفع فیلتر این شبکه‌های مجازی صحبت می‌کنند؛ در شدت و ضعف فیلترینگ انتقاد دارند یا نسبت به شیوه فیلترینگ اعتراض کردند لذا در اصل موضوع نظر منفی وجود ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نغمه‌هایی که مبنی بر رفع فیلتر تلگرام به گوش می‌رسد هم تنها شیطنتی است که مردم را سُست و دچار تردید کنند، حال آنکه هیچ تردیدی نسبت به تصمیم اتخاذ شده وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet