ایام محرم 1398
1397/03/08 10:18:08
سرویس فرهنگی
اوحدی:

هزینه افطاری‌های سطح شهر از خیرین و مردم تأمین می‌شود نه بودجه شهرداری

رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران با اشاره به اینکه روزانه بیش از ۳ هزار نفر شهروند تهرانی مهمان سفره افطاری شهری هستند، گفت: هزینه افطاری‌های سطح شهر از خیرین و مردم تأمین می‌شود نه بودجه شهرداری.
هزینه افطاری‌های سطح شهر از خیرین و مردم تأمین می‌شود نه بودجه شهرداری رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران با اشاره به اینکه روزانه بیش از 3 هزار نفر شهروند تهرانی مهمان سفره افطاری شهری هستند، گفت: هزینه افطاری‌های سطح شهر از خیرین و مردم تأمین می‌شود نه بودجه شهرداری. https://cdn.icana.ir/d/019/100634.jpg هزینه,افطاری‌های,سطح,شهر,از,خیرین,و,مردم,تأمین,می‌شود,نه,بودجه,شهرداری Icana

سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح برنامه‌های ویژه سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در ایام ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: برنامه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری که به استحضار نمایندگان کمیسیون فرهنگی مجلس رسید در ماه مبارک رمضان از تنوع ویژه‌ای برخوردار است و این سازمان در قالب 17 برنامه فراگیر و 80 برنامه منطقه‌ای در سطح شهر تهران در ماه مبارک رمضان برنامه‌های مختلف فرهنگی برگزار خواهد کرد.

وی ادامه داد: برپایی تئاتر بسیار زیبای «دریادلان» که هر شب در ضلع شمالی تئاتر شهر در فضایی باز برگزار می‌شود و حدود 1500 بازدیدکننده دارد، یکی از برنامه‌های ویژه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است که این نمایش از دوم تا ۲۰ خردادماه همزمان با سومین سالگرد تفحص ۱۷۵ شهید غواص و در ماه مبارک رمضان اجرا خواهد داشت.

اوحدی با بیان اینکه یکی دیگر از برنامه‌‎های ویژه در ماه مبارک رمضان ترویج افطاری ساده بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری است، افزود: برپایی این مراسم ساده همه روزه در میدان امام حسین(ع) شهر تهران برپا می‌شود که بیش از 3 هزار نفر شهروند تهرانی در مسیر مانده‌ در این مراسم با شکوه هم سفره می‌شوند.

وی تأکید کرد: هزینه پشتیبانی این افطاری ساده تمام و کمال از خیرین و مردم تأمین می‌شود و یک ریال هم از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران هزینه نشده است.

رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم در سال 97 که چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است در حوزه‌های فرهنگی و هنری بتوانیم قدم‌های بسیار خوبی برداریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet