هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رنجبرزاده قرائت کرد؛

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

سرویس صحن
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
سه‌شنبه 8 خرداد 1397 ساعت 13:24
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44881.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (سه شنبه، 8 خردادماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر عین الله شریف پور نماینده ماکو، چالدران، پلدشت و شوط به رئیس جمهور در خصوص عوارض خروج از کشور مرزنشینان، دانشجویان به سال 1396

تذکر عین الله شریف پور و اکبر رنجبرزاده به وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرداخت مطالبات فرهنگیان بازنشسته در سال 96 اعم از پاداش پایان خدمت و مرخصی.

تذکر عین الله شریف پور به وزیر ورزش و جوانان در خصوص علت عدم اقدام عاجل به دستورات صادره از سوی شما در ارتباط با اماکن ورزشی شهری و روستایی 4 شهرستان ماکو، چالدران، پلدشت و شوط.

تذکر روح الله بابایی صالح نماینده مردم بویین زهرا به اتفاق 12 نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش و دادگستری در خصوص وقایع خلاف اخلاق و شرع در ناحیه 2 آموزش و پرورش در یکی از مدارس غیر انتفاعی، انتظار برخورد جدی و مجازات متناسب در اسرع وقت و اطلاع به نمایندگان مجلس.

تذکر سید جواد ساداتی نژاد، سید جواد ابطحی، حسینعلی حاجی دلیگانی، احمد سالک، حمیدرضا فولادگر، سید ناصر موسوی لارگانی به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در انتصاب رئیس آموزش و پرورش کاشان و مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان.

تذکر سید جواد ساداتی نژاد به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص دلیل عدم رعایت حق کارگران کاشانی در احداث بیمارستان تامین اجتماعی کاشان علیرغم وعده 15 ساله چیست.

تذکر شهاب نادری نماینده اورامانات به وزیر راه و شهرسازی چرا بین نیروهای خدماتی و شرکتی فرودگاه های کشور و دیگر نیروهای قراردادی در پرداخت حقوق و سایر مزایا تفاوت فاحش قائل هستید.

- تذکر شهاب نادری به رئیس جمهور؛ نیروهای قرارداد مستقیم با سابقه بالا دارای رشته های مربوط را تعیین تکلیف کنید.

- تذکر داود محمدی به وزیر راه و شهرسازی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص رسیدگی به درخواست های رانندگان حمل و نقل مبنی بر افزایش منطقی کرایه حمل کالا، نظارت بر اخذ کارمزد شرکت های حمل و نقل، ایجاد واحدهای نوبت نویسی، پیشگیری از سوءاستفاده شرکت های حمل و نقل از بیمه مسئولیت مدنی و بازنگری در قوانین بیمه تامین اجتماعی درخصوص سهم راننده و سختی کار رانندگان حمل و نقل و مسافر و از کارافتادگی و بازنشستگی آنها.

- تذکر حسین نیاز آذری به وزیر ورزش و جوانان درخصوص نظارت بیشتر بر مسابقات ورزشی از جمله فوتبال و همچنین عملکرد فدراسیون فوتبال تا حقی از تیم ها ضایع نگردد.

- تذکر رامین نورقلی پور به وزیر نیرو درخصوص رسیدگی عاجل به کمبود آب شرب تعداد بالایی از روستاهای شمالی و شرق استان گلستان.

- تذکر حیدرعلی عابدی نماینده اصفهان به وزیر نیرو درخصوص هر چه سریع تر اقدام لازم جهت کنترل برداشت آب به صورت خلاف و مازاد بر سهمیه صورت بگیرد تا مردم اصفهان جهت تامین آب آشامیدنی بیش از این دچار مشکل نشوند.

- تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی به وزیر کشور درخصوص ضرورت رسیدگی به پرونده پدیده شاندیز با توجه به تعهدات شما در خردادماه سال 96 در مجلس شورای اسلامی.

- تذکر نادر قاضی پور به وزیر دادگستری درخصوص لزوم ایجاد تمهیدات لازم به منظور حفظ جان وکلای دادگستری

- تذکر سید ابوالفضل موسوی بیوکی به اتفاق آقایان تابش، دهقانی فیروزآبادی، صباغیان و 5 تن از نمایندگان به وزیر کشور درخصوص تامین امنیت خطوط انتقال برق و آب یزد

- تذکر مجید کیانپور به رئیس جمهور درخصوص دستور موکد به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان امور عشایر کشور به منظور جلوگیری از تخریب و احداث جاده مواصلاتی به دریاچه گهر اشترانکوه لرستان

- تذکر هاجر چنارانی به وزیر راه درخصوص اینکه چرا نیروهای پیمانکار طرف قرارداد با شرکت رجا به خصوص شرکت تراورز، سوزن بانان و نگهدارندگان خط 20 ماه بیمه شان پرداخت نشده و 4 ماه است که حقوق دریافت نکرده اند و در ماه رمضان سفره آنها خالی است.

- تذکر علی اکبری نماینده مردم شیراز به وزیر کشور درخصوص اینکه چرا امنیت رانندگان زحمتکش بخش حمل و نقل به ویژه استان فارس تامین نمی شود و عده ای فرصت طلب با تهدید جانی و وارد کردن خسارت موجب ناامنی و اخلال در جابجایی کالا و محصولات کشاورزی می شوند.

- تذکر مجید کیانپور به وزیر جهاد کشاورزی درخصوص لزوم جلوگیری از تخریب و احداث جاده دسترسی به دریاچه گهر اشترانکوه و ضرورت نظارت بیشتر بر عملکرد سازمان امور عشایر کشور و اداره کل استانی

- تذکر ناهید تاج الدین به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص عدم اجرای طرح بیمه بازنشستگان فراگیر برای ایرانیان در راستای اصل 29 قانون اساسی، تذکر به وزیر کار در مورد اجرای ماده 96 قانون کار در مورد کارگاه های ساختمانی و پیشگیری از حوادث ناشی از کار در این کارگاه ها.

- تذکر علی اکبری نماینده بجنورد به رئیس جمهور درخصوص بی تفاوتی و عدم توجه مسئولان اجرایی به تعطیلی پروازهای فرودگاه بجنورد

- تذکر حسن نوروزی به وزیر دادگستری درخصوص اینکه چرا از قضاتی که به مجازات های جایگزین حبس روی می آورند، تجلیل نمی شود؟

- تذکر بیت الله عبداللهی به وزیر جهاد کشاورزی درخصوص اینکه چرا مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی در جریان تب برفکی سال 96، دام های شهرستان های اهر و هریس بسیار ضعیف عمل کرده بود و باعث ضعیف شدن صدها دام سبک و سنگین شده، امروز مدیرکل نمونه معرفی شده است.

- تذکر جلال محمودزاده به وزیر صنعت، معدن و تجارت درخصوص اینکه چرا به وضعیت بسیار نامساعد مرغداران کشور رسیدگی نمی شود.

- تذکر سید قاسم جاسمی به وزیر آموزش و پرورش درخصوص اینکه عدم نظارت وزیر و همکارانش باعث فاجعه ای ناگوار و غیراخلاقی در یکی از مدارس تهران شده که هیچ وقت قابل جبران نمی باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر