هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کامران دستجردی در تذکر شفاهی:

مسئولان از گفتاردرمانی در حوزه آب پرهیز کنند

سرویس صحن
نماینده مردم اصفهان گفت: باید جلسات مستمری در خصوص مدیریت آب تشکیل شود و لازم است مسئولان از گفتاردرمانی در این حوزه پرهیز کنند.
سه‌شنبه 8 خرداد 1397 ساعت 13:43
مسئولان از گفتاردرمانی در حوزه آب پرهیز کنند نماینده مردم اصفهان گفت: باید جلسات مستمری در خصوص مدیریت آب تشکیل شود و لازم است مسئولان از گفتاردرمانی در این حوزه پرهیز کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201804102069481816.jpg مسئولان,از,گفتاردرمانی,در,حوزه,آب,پرهیز,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن کامران دستجردی در نشست علنی امروز (سه شنبه 8 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: جلسه ای با حضور رئیس مجلس در خصوص آب داشتیم که وزیر نیرو در آن جلسه پاسخ هایی را مطرح کردند که بیشتر شبیه به گفتاردرمانی بود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وقتی آب وارد رودخانه می شود، 16 مترمکعب در ثانیه است و وقتی که وارد تصفیه خانه می شود 6 مترمکعب بر ثانیه است یعنی در سال 384 میلیون مترمکعب می شود، بیان کرد: اگر در رودخانه روزی یک میلیون مترمکعب باز کنند اصلا مشکلی نداریم.

وی افزود: بارها گفته ایم که مسئولان از گفتاردرمانی پرهیز کنند و با بازدید از مسیر هرجایی که آب دارد را کم کنند، تعجب می کنم از این که همه می گویند آب نیست ولی ما می گوییم آب هست و باید از سهمیه آب همه کم کنیم.

کامران دستجردی ادامه داد: 7 ماه است که کشاورزان منتظر آب پاییز خود هستند که البته سال گذشته نیز این سهم را دریافت نکردند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: جلسات مشترک مجلس و وزارت نیرو در خصوص آب را مستمرا تشکیل دهید تا تعیین تکلیف شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر