هدر موبایل
1397/03/09 11:02:41
سرویس صحن
بدری در صحن علنی مطرح کرد:

تورم 9.1 درصدی اعلام شده با شرایط کنونی جامعه مغایرت دارد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تورم ۹.۱ درصدی اعلام شده از سوی بانک مرکزی گفت: این رقم با شرایط اقتصادی کنونی جامعه مغایرت دارد.
تورم 9.1 درصدی اعلام شده با شرایط کنونی جامعه مغایرت دارد سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تورم 9.1 درصدی اعلام شده از سوی بانک مرکزی گفت: این رقم با شرایط اقتصادی کنونی جامعه مغایرت دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105753612437.jpg تورم,9.1,درصدی,اعلام,شده,با,شرایط,کنونی,جامعه,مغایرت,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، صدیف بدری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 خردادماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده 18 و 24 آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: حفظ شأن و اقتدار مجلس براساس مواد مذکور ضروری است متاسفانه مردم تحت فشار اقتصادی بسیار قرار گرفته اند و تمامی این اجناس ضروری و اولویت دار هستند.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی  با انتقاد از محاسبه تورم در دولت افزود: بانک مرکزی نرخ تورم منتهی به اردیبهشت را 9.1 درصد اعلام کرده در صورتی که این آمار با آنچه در سفره مردم و شرایط اقتصادی دیده می شود مغایرت دارد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس دهم یادآور شد: جلسه غیرعلنی با حضور رئیس جمهور و وزرا به صورت ویژه باید در مجلس تشکیل شود تا این موضوع شفاف و ابهامات رفع گردد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet