هدر موبایل
1397/03/09 11:16:25
سرویس صحن
دهمرده در تذکر شفاهی مطرح کرد:

انتقاد از برخورد سلیقه ای در بخشش سود دیرکرد وام های زیر 100 میلیون

نماینده مردم زابل در مجلس گفت: بخشش سود دیرکرد وام های زیر ۱۰۰ میلیون قانون شده است اما در این قانون سلیقه ای عمل می شود.
انتقاد از برخورد سلیقه ای در بخشش سود دیرکرد وام های زیر 100 میلیون نماینده مردم زابل در مجلس گفت: بخشش سود دیرکرد وام های زیر 100 میلیون قانون شده است اما در این قانون سلیقه ای عمل می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201708104241021996.jpg انتقاد,از,برخورد,سلیقه,ای,در,بخشش,سود,دیرکرد,وام,های,زیر,100,میلیون Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب الله دهمرده در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: شما در زمینه رفع معضل ریزگردها هیاتی را مشخص کردید اما این هیات آثار خودش را هنوز برای رفع ریزگردها نشان نمی دهد.

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سیستان در همه زمینه ها مشخص است که شاگرد اول است و از همین رو آثار بادهای 120روزه را صدا و سیما به مردم نشان داد بنابراین باید هرچه سریع تر اقدامی در راستای رفع این معضل اندیشیده شود.

وی ادامه داد: انس و جن خشکسالی های ویرانگر سیستان را اطلاع دارند و این در حالی است که از دولت و رئیس جمهور تقاضا دارم با تشکیل جلسه ای موضوع خشکسالی را مرتفع کنند تا مردم از سرگردانی در این موضوع نجات پیدا کنند.

دهمرده افزود: بخشش سود دیرکرد وام های زیر 100 میلیون قانون شده است اما در این قانون سلیقه ای عمل می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet