هدر موبایل
1397/03/09 11:17:44
سرویس صحن
کبیری در تذکر شفاهی:

برخی از وزارتخانه‌ها افزایش حقوق بالای50 درصدی را مطرح کردند/ لزوم تشکیل کارگروهی ویژه برای بررسی موضوع

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس گفت: برخی از وزارتخانه‌ها افزایش حقوق بالای۵۰ درصدی را مطرح کرده‌اند که باید کارگروه ویژه ای را معین کنند تا در صورت صحت این موضوع از اجرای آن جلوگیری کنند.
برخی از وزارتخانه‌ها افزایش حقوق بالای50 درصدی را مطرح کردند/ لزوم تشکیل کارگروهی ویژه برای بررسی موضوع عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس گفت: برخی از وزارتخانه‌ها افزایش حقوق بالای50 درصدی را مطرح کرده‌اند که باید کارگروه ویژه ای را معین کنند تا در صورت صحت این موضوع از اجرای آن جلوگیری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801109862004303.jpg برخی,از,وزارتخانه‌ها,افزایش,حقوق,بالای50,درصدی,را,مطرح,کردند/,لزوم,تشکیل,کارگروهی,ویژه,برای,بررسی,موضوع Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید تقی کبیری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر بند (9) اصل 3 قانون اساسی گفت: حدود 15 روز قبل بحث افزایش حقوق 20 درصدی در مجلس مصوب شد اما خبرها حاکی از این بوده که برخی از نهادها و وزارتخانه‌ها افزایش بالای 40تا 50 درصدی را مطرح کرده‌اند که این موضوع تبعیض ناروا است.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی افزود: باید کارگروه ویژه‌ای معین شود که اگر این موضوع صحت داشته از اجرای آن جلوگیری کنند تا عدالت دریافت حقوق ماهیانه ایجاد شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بسیاری از کشاورزان با وقوع تگرگ و سیل خسارت دیده‌اند که وزیر کشاورزی باید به این موضوع ورود کند تا زحمت یک ساله کشاورزان هدر نرفته و بیش از این متضرر نشوند.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر دو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس و کمیسیون کشاورزی را مسئول پیگیری این دو موضوع کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet