هدر موبایل
1397/03/09 11:26:23
سرویس صحن
میرزاده در تذکر شفاهی:

فرد خاطی در حادثه مدرسه غیرانتفاعی تهران به مراجع قضایی معرفی شده است

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از بررسی حادثه رخ داده در یکی از مدارس غیرانتفاعی تهران در کمیسیون آموزش خبر داد.
فرد خاطی در حادثه مدرسه غیرانتفاعی تهران به مراجع قضایی معرفی شده است سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از بررسی حادثه رخ داده در یکی از مدارس غیرانتفاعی تهران در کمیسیون آموزش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805106121331652.jpg فرد,خاطی,در,حادثه,مدرسه,غیرانتفاعی,تهران,به,مراجع,قضایی,معرفی,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید حمایت میرزاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر ماده 208 آئین نامه داخلی مجلس اظهار داشت: در یکی از مدارس غیرانتفاعی اتفاقی رخ داده که روز گذشته کمیسیون آموزش مجلس جلسه ای را با حضور همه مسئولان مربوطه وزارت آموزش و پرورش برگزار کرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح حادثه رخ داده در یکی از مدارس غیرانتفاعی تهران بیان کرد: در این حادثه فرد 26 ساله ای که معلم نیست و به صورت قراردادی مدتی با این مدرسه همکاری داشته است، نوع جرم این فرد در حد پخش یک فیلم غیراخلاقی به حدود 5، 6 دانش آموز بوده است.

وی افزود: وزارت آموزش و پرورش پس از مطلع شدن برخوردهای لازم را انجام می دهد و این فرد به مراجع قضایی معرفی می شود و مدیر مدرسه نیز عزل شده است.

میرزاده ادامه داد: در جلسه روز گذشته تصمیم گرفته شد که این موضوع به شورای نظارت بر مدارس غیرانتفاعی کشور در وزارت آموزش و پرورش اعلام شود تا سریعا پرونده انحلال این مدرسه بسته شود زیرا در فصل ثبت نام و امتحانات دانش آموزان هستیم.    

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: مجموعه فرهنگیان و آموزش و پرورش بیش از یک میلیون نفر هستند که نباید تحت الشعاع این حادثه قرار گیرند همچنین باید مانع از بی اعتمادی مردم به آموزش و پرورش شویم.

دکتر لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: کمیسیون آموزش این موضوع را پیگیری کند./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet