هدر موبایل
1397/03/09 11:05:10
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر انصاری:

شورای امنیت موضوع اعتراض رانندگان را پیگیری می‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شورای امنیت به کمک وزارتخانه‌ها موضوع اعتراض رانندگان را پیگیری می‌کند.
شورای امنیت موضوع اعتراض رانندگان را پیگیری می‌کند رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شورای امنیت به کمک وزارتخانه‌ها موضوع اعتراض رانندگان را پیگیری می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201708106830615089.jpg شورای,امنیت,موضوع,اعتراض,رانندگان,را,پیگیری,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رضا انصاری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری اظهار داشت: بی‌عدالتی‌ها جامعه را آزار می‌دهد و یکی از مصادیق تبعیض و بی‌عدالتی موضوعی است که اخیراً در مورد رانندگان رخ داده است.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رانندگان در دوران دفاع مقدس تلاش زیادی کردند و امروز توقع دارند که به مشکلات آنها توجه شود؛ یکی از تبعیض‌ها در مورد رانندگان امتیازات ویژه منطقه‌ای به ویژه در پایانه حمل بندرعباس است که یکی از پایانه‌های مهم است.

وی افزود: اگر این رانت که رانندگان را عصبانی کرده از بین نبریم رانندگان راضی نمی‌شوند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه در برخی پایانه‌های حمل بار سیستم پیامکی راه‌اندازی شده که اگر این موضوع گسترش یابد توزیع بار به صورت عادلانه انجام می شود، گفت: در برخی شرکت‌های حمل بار فسادهای شکل گرفته و همین تبعیض‌ها رانندگان را اذیت می‌کند.

انصاری ادامه داد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با توجه به حجم گسترده کارهایی که دارد به این موضوع نمی‌تواند رسیدگی کند.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رقم بیمه رانندگان را دو برابر کرده‌اند و همین امر موجب نارضایتی آنها شده است.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به تذکر انصاری گفت: این موضوع را کمیسیون عمران پیگیری می‌کند و شورای امنیت نیز با کمک وزارتخانه‌ها پیگیر این مسئله است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet