هدر موبایل
1397/03/09 11:28:10
سرویس صحن
صباغیان بافقی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

انتقاد از واگذاری زمین در منطقه آزاد و جزیره کیش به خارجی ها

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس خواستار رسیدگی به موضوع واگذاری زمین ها در منطقه آزاد ارس و جزیره کیش به خارجی ها شد.
انتقاد از واگذاری زمین در منطقه آزاد و جزیره کیش به خارجی ها نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس خواستار رسیدگی به موضوع واگذاری زمین ها در منطقه آزاد ارس و جزیره کیش به خارجی ها شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103363358600.jpg انتقاد,از,واگذاری,زمین,در,منطقه,آزاد,و,جزیره,کیش,به,خارجی,ها Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: موضوع واگذاری زمین های جزیره کیش و منطقه آزاد ارس به خارجی ها مطرح شده یا بعضا مدیریت امور به خارجی ها واگذار شده که این موضوع خلاف قانون اساسی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: مرکز پژوهش های مجلس در سال گذشته مطابق با دستورات مجلس نظرات کارشناسی را برای نمایندگان ارسال می کرد بنابراین باید این وضعیت ادامه یابد.

صباغیان بافقی در تذکر دیگری یادآور شد: وضعیت و حادثه ناگواری در آموزش و پرورش اتفاق افتاد که این یک نمونه از مشکلات است و باید بررسی شود.

دکتر لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به حادثه مذکور رسیدگی خواهد کرد و قوه قضائیه نیز انشاالله این موضوع را پیگیری خواهد کرد. همچنین کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس به بحث واگذاری زمین ها در منطقه آزاد ارس و جزیره کیش رسیدگی کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet