هدر موبایل
1397/03/09 12:43:30
سرویس صحن
در صحن علنی:

کواکبیان:اعلام انصراف حاجی بابایی خلاف قانون صورت گرفت/لاریجانی: حاجی بابایی هیچ تخلف قانونی نکرده است

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار کواکبیان گفت: اعلام انصراف آقای حاجی بابایی از کاندیداتوری ریاست مجلس بدون تبلیغ و مطابق با آئین نامه داخلی صورت گرفته است.
کواکبیان:اعلام انصراف حاجی بابایی خلاف قانون صورت گرفت/لاریجانی: حاجی بابایی هیچ تخلف قانونی نکرده است رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار کواکبیان گفت: اعلام انصراف آقای حاجی بابایی از کاندیداتوری ریاست مجلس بدون تبلیغ و مطابق با آئین نامه داخلی صورت گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712109976564056.jpg کواکبیان:اعلام,انصراف,حاجی,بابایی,خلاف,قانون,صورت,گرفت/لاریجانی:,حاجی,بابایی,هیچ,تخلف,قانونی,نکرده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 خردادماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به اصل چهلم قانون اساسی در اخطاری گفت: براساس این اصل هیچ کس نمی تواند اعمال حق خویش را وسیله اضرار به غیر یا تجاوز به منافع عمومی قرار دهد، بنابراین هرچند کناره گیری برخی از کاندیدای ریاست مجلس پیش بینی می شد اما وی نباید از پشت تریبون تبلیغ جریان خاصی را می کرد.

عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: امیدواریم با رأی ماخوذه پیام مردم را دریافت کرده باشید.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به اخطار کواکبیان با بیان اینکه امیدواریم شما نیز بعد از این اخطارها را براساس آئین نامه در جلسات مطرح کنید، گفت: آقای حاجی بابایی طبق آئین نامه از کاندیداتوری خود اعلام انصراف کرد و هیچ تبلیغی برای جریان خاصی نکرده اند بنابراین طبق آئین نامه داخلی هیچ تخلفی صورت نگرفته است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با یادآوری اصل 40 قانون اساسی افزود: آقای حاجی بابایی تنها حق خود را اعلام کرد.

مصطفی کواکبیان در پایان نیز یادآور شد: ما معتقدیم اصلاح طلبان پیروز شده اند چون تعداد آن ها از 105 رأی به 123 رأی افزایش پیدا کرد. در هر حال اخلاق خوب برای آینده مجلس خوب است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet