هدر موبایل
1397/03/09 12:48:48
سرویس صحن
موافقان دائمی شدن قانون مجازات اسلامی:

قانون مجازات اسلامی باید از بلاتکلیفی خارج شود

نمایندگان موافق دائمی شدن قانون مجازات اسلامی تأکید کردند که این قانون باید از بلاتکلیفی خارج شود لذا باید از مرحله آزمایشی به مرحله دائمی تغییر وضعیت دهد.
قانون مجازات اسلامی باید از بلاتکلیفی خارج شود نمایندگان موافق دائمی شدن قانون مجازات اسلامی تأکید کردند که این قانون باید از بلاتکلیفی خارج شود لذا باید از مرحله آزمایشی به مرحله دائمی تغییر وضعیت دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201802108232005225.jpg قانون,مجازات,اسلامی,باید,از,بلاتکلیفی,خارج,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب‌الله دهمرده در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح دائمی شدن قانون مجازات اسلامی در موافقت با این طرح گفت: حتی اگر قانون بدی وجود داشته باشد بهتر از بی‌قانونی است لذا شرایط کنونی ایجاب می‌کند که این طرح تمدید شود چرا که مهلت آزمایشی این طرح به اتمام رسیده است.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید قوانینی در زمینه مجازات اسلامی وجود داشته باشد، تصریح کرد: اگر کمیسیون قضایی و قوه قضائیه اصلاحاتی درباره این طرح مد نظر دارند باید ارائه دهند اما در شرایط کنونی باید با رأی مثبت به این طرح از بلاتکلیفی خارج شویم.

مصطفی کواکبیان به عنوان دیگر نماینده موافق این طرح گفت: طرح قانون مجازات اسلامی باید با دائمی شدن از بلاتکلیفی خارج شود چرا که این همه مردم را مجرم دانستن و این عناوین مجرمانه وضعیت کنونی را ایجاد کرده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان باید به دائمی شدن این طرح رأی مثبت دهند، تصریح کرد: کمیسیون حقوقی و قضایی باید مکلف شود مواردی که نیازمند به روزرسانی است را اصلاح کرده و با استنادات فقهی مشکلات جاری کشور را حل و پیگیری کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet