هدر موبایل
1397/03/09 13:19:38
سرویس صحن
لاهوتی در مخالفت با طرح دائمی شدن قانون آیین دادرسی کیفری:

هدف از اجرای آزمایشی، شناخت نقاط ضعف و قوت قوانین است

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه هدف از قانون آزمایشی شناخت نقاط ضعف و قوت است، گفت: بر اساس اصل ۸۵ قانون اساسی قانون مذکور آزمایشی بوده است.
هدف از اجرای آزمایشی، شناخت نقاط ضعف و قوت قوانین است نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه هدف از قانون آزمایشی شناخت نقاط ضعف و قوت است، گفت: بر اساس اصل 85 قانون اساسی قانون مذکور آزمایشی بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803105265957395.jpg هدف,از,اجرای,آزمایشی،,شناخت,نقاط,ضعف,و,قوت,قوانین,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با طرح دائمی شدن قانون آیین دادرسی کیفری گفت: بر اساس اصل 85 قانون اساسی، قانون مذکور آزمایشی بوده است زیرا هدف از قانون آزمایشی این است که در مدتی که این قانون آزمایشی اجرا می‌شود بتوان به نقاط ضعف و قوت این قانون پی برد.

وی تصریح کرد: ما در آیین‌نامه پیش‌بینی کردیم که دولت مکلف است 6 ماه قبل از انقضای قانون آزمایشی لایحه دائمی شدن قانون را بیاورد و اگر دولت این کار را نکرده است آیین‌نامه مجلس شورای اسلامی این اختیار را به ما داده است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی افزود: ما نمایندگان مردم حق داریم نسبت به تبدیل یک قانون آزمایشی به قانون دائمی نظر بدهیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet