هدر موبایل
1397/03/09 13:25:23
سرویس صحن
سالک در موافقت با طرح دائمی شدن قانون آیین دادرسی کیفری:

دائمی شدن قانون آیین دادرسی کیفری موجب احقاق حقوق مردم در دادگاه‌ها می‌شود

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: تصویب طرح دائمی شدن قانون آیین دادرسی کیفری راهکاری برای احقاق حقوق مردم در دادگاه‌ها تلقی می‌شود.
دائمی شدن قانون آیین دادرسی کیفری موجب احقاق حقوق مردم در دادگاه‌ها می‌شود نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: تصویب طرح دائمی شدن قانون آیین دادرسی کیفری راهکاری برای احقاق حقوق مردم در دادگاه‌ها تلقی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201712106142983548.jpg دائمی,شدن,قانون,آیین,دادرسی,کیفری,موجب,احقاق,حقوق,مردم,در,دادگاه‌ها,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد سالک کاشانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در موافقت با طرح دائمی شدن قانون آیین دادرسی کیفری گفت: آقای لاهوتی که به عنوان مخالف صحبت کردند یکی از امضاکنندگان این طرح هستند؛ ایشان در صحبت‌هایشان مخالفتی ارائه نکردند.

 نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اشکالاتی که مطرح کردند این مسئله بود که دولت باید 6 ماه زودتر این موضوع را به مجلس ارجاع دهد، تصریح کرد: اگر این طرح تصویب نشود کشور با یک خلاء قانونی مواجه خواهد بود و لازم است که این طرح دائمی تصویب شود.

وی ادامه داد: اصلاحات بر روی این قانون با پیشنهاد قوه قضائیه در کمیسیون‌های مربوطه شکل می گیرد و اشکالاتی که مخالفین مطرح کردند برطرف خواهد شد ولی اگر در صن مطرح شود حدود 6 ماه طول خواهد کشید و این یک زمان طولانی است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: موافقت بنده در مورد ماده واحده است که در قانون آیین‌نامه دادرسی کیفری که در خصوص متهمین و کیفر آنهاست باید به قانون کمک شود تا این طرح با دائمی شدن رأی بالایی بیاورد تا دعاوی و دادگاه‌ها در احقاق حقوق مردم به خوبی عمل کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet