هدر موبایل
1397/03/09 13:28:02
سرویس صحن
مسعودی در تذکر شفاهی:

لزوم رسیدگی به اعتراضات کامیون‌داران/ چرخ کارخانه‌ها با چرخ کامیون‌داران می‌چرخد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از دولت درخواست کرد تا به اعتراض کامیون‌داران و مشکلات آنها رسیدگی کند.
لزوم رسیدگی به اعتراضات کامیون‌داران/ چرخ کارخانه‌ها با چرخ کامیون‌داران می‌چرخد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از دولت درخواست کرد تا به اعتراض کامیون‌داران و مشکلات آنها رسیدگی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201805101539874672.jpg لزوم,رسیدگی,به,اعتراضات,کامیون‌داران/,چرخ,کارخانه‌ها,با,چرخ,کامیون‌داران,می‌چرخد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اصغر مسعودی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: مطالبات صنفی حق اصناف است و دشمنان نباید از این مطالبات رانندگان سوء استفاده کنند؛ متأسفانه قیمت لاستیک، باربری، لوازم یدکی و حق بیمه تأمین اجتماعی این افراد افزایش پیدا کرده در حالی که کرایه‌ها بدون تغییر باقی مانده است.

نماینده مردم استهبان و نی‌ریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نان مسئولان و مردم مدیون ایثار این رانندگان بوده و چرخ کارخانه‌ها به چرخ کامیون‌داران می‌چرخد.

مسعودی با بیان اینکه فقر برادر کفر است سخنان حضرت علی (ع) را یادآور شد و گفت: امیرالمومنین وقتی پیرمرد درمانده‌ای را می‌دید می‌فرمود تا زمانی که جوان بود از او کار کشیدید و اینک که پیر و درمانده شده رهایش کردید لذا مخارج او را از بیت‌المال باید بپردازید.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سازمان هدفمندی یارانه‌ها نیز یارانه افرادی را حذف کرده که تحت پوشش بهزیستی و نهادهای حمایتی هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet