هدر موبایل
1397/03/09 13:35:40
سرویس صحن
مازنی در تذکر شفاهی:

صاحبان تریبون در سخنرانی‌ها مصالح نظام و منافع ملی را مراعات کنند

نماینده مردم تهران در مجلس بر لزوم مراعات مصالح نظام و منافع ملی در سخنرانی‌ها، خطبه‌ها و مصاحبه‌ها از سوی صاحبان تریبون در ایران اسلامی تأکید کرد.
صاحبان تریبون در سخنرانی‌ها مصالح نظام و منافع ملی را مراعات کنند نماینده مردم تهران در مجلس بر لزوم مراعات مصالح نظام و منافع ملی در سخنرانی‌ها، خطبه‌ها و مصاحبه‌ها از سوی صاحبان تریبون در ایران اسلامی تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704100101558415.jpg صاحبان,تریبون,در,سخنرانی‌ها,مصالح,نظام,و,منافع,ملی,را,مراعات,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد مازنی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: صاحبان تریبون‌های متعدد در ایران اسلامی اعم از تریبون مجلس، صدا و سیما، نماز جمعه، دولت و سایر تریبون‌ها تذکر می‌دهم که لطفاً در سخنرانی‌ها، خطبه‌ها و مصاحبه‌ها مراعات مصالح نظام و منافع ملی را در نظر داشته باشند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بسیاری از تریبون‌ها به حل مشکلات کمک نمی‌کنند بلکه مشکلات بزرگتری به مردم و نظام تحمیل می‌کنند چنان سخن گفته می‌شود که گویا همگی مصمم هستند تا یأس و ناامیدی در فضای عمومی کشور پمپاژ کند که باید گفت "این تذهبون".

وی افزود: امروز دولت، نظام جمهوری اسلامی و ایران عزیز چنان به هم گره خورده‌اند که هرگونه آسیب به دولت و ارکان دیگر آسیب می‌رساند. باید توجه کرد چرا همگی طلبکار شده‌ایم؛ سوال این است که چه کسی بدهکار است؟، مردم ما را انتخاب کرده‌اند تا مشکلات را حل کنیم نه اینکه به صورت گروه کر و دسته‌جمعی مشکلات تکرار شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم توجه به اجرای فرامین مقام معظم رهبری یادآور شد: انتظار می‌رود نهادهای تحت امر مقام معظم رهبری از جمله صدا و سیما و شورای سیاستگذاری اعم جمعه به نحوی سیاست‌گذاری کنند که تریبون‌های مقدس در مسائل جناحی ورود نکنند و در خانه ملت نیز باید نقد منصفانه به صورتی انجام شود که یأس و ناامیدی در جامعه ایجاد نکند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet