هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رنجبرزاده قرائت کرد:

تذکرات کتبی به مسئولان اجرایی/تاکید بر برخورد قانونی با افراد خاطی در حادثه منطقه دو آموزش و پرورش

سرویس صحن
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
چهارشنبه 9 خرداد 1397 ساعت 13:36
تذکرات کتبی به مسئولان اجرایی/تاکید بر برخورد قانونی با افراد خاطی در حادثه منطقه دو آموزش و پرورش عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801101452622425.jpg تذکرات,کتبی,به,مسئولان,اجرایی/تاکید,بر,برخورد,قانونی,با,افراد,خاطی,در,حادثه,منطقه,دو,آموزش,و,پرورش Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 خردادماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.

تذکر مجید کیان پور به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی به وضعیت نهادهای کشاورزی و نحوه تامین آن و کنترل قیمت تمام شده، ارز تخصیصی برای جلوگیری افزایش بی رویه قیمت نهاده های کشاورزی به ویژه در صنعت دامداری و مرغداری و تذکر به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی به وضعیت اراضی اختلافی کشاورزان با منابع طبیعی و ضرورت تعیین تکلیف در کمیته رفع تداخلات در شهرستان های درود و ازنا.

تذکر جلیل مختار به رئیس جمهور در خصوص اینکه چرا برای شوری آب شهرستان آبادان، خرمشهر و شادگان در ماه مبارک رمضان اقدام جدی صورت نمی گیرد؟ چرا برداشت حجم وسیع آب و نیشکر در وضعیت بحرانی برخورد جدی نمی شود.

- تذکر احمد سالک به وزیر آموزش و پرورش در خصوص اینکه هرچه سریع تر نسبت به برخورد قانونی موضوع تاسف بار مدارس غرب تهران که باید گفت، نتیجه عمل کردن به سند استعماری 2030 می باشد.

- تذکر وحدتی به وزیر آموزش و پرورش در خصوص اینکه دستور رسیدگی فوری و برخورد قانونی با افراد خاطی که مشکلات اخلاقی در مدرسه ای در تهران سبب شدند و تذکر به وزیر راه و شهرسازی در خصوص رسیدگی فوری و جدی به مشکلات مطروحه رانندگان زحمت کش.

 - تذکر ولی داداشی به وزیر آموزش و پرورش در خصوص اینکه چرا با عدم نظارت کافی بر مدارس غیرانتفاعی زمینه فساد را آماده کرده اید. حادثه مدرسه ای در غرب تهران باعث جریحه دار شدن قلب معلمین عزیز شده است چرا با عدم نظارت به حیثیت معلمان ضربه می زنید.

- تذکر قرجه طیار و 90 نماینده دیگر به وزیر جهاد کشاورزی و وزیر صنعت در خصوص حمل مشکلات مرغداران کشور یک ضرورت حتمی و قطعی است.

- تذکر امیر خجسته به رئیس جمهور در خصوص لزوم توجه جدی به مطالبات جریان های دانشجویی کشور./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر