هدر موبایل
1397/03/11 18:10:08
سرویس اقتصادی
دلخوش اباتری به خانه ملت پاسخ داد:

کف حقوق بازنشستگان در سال 97 چه میزان است؟

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر ترمیم حقوق بازنشستگان تاکید کرد.
کف حقوق بازنشستگان در سال 97 چه میزان است؟ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر ترمیم حقوق بازنشستگان تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201707101218905067.jpg کف,حقوق,بازنشستگان,در,سال,97,چه,میزان,است؟ Icana

سیدکاظم دلخوش اباتری  در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به افزایش قیمت کالاها در مدت اخیر گفت:روند صعودی قیمت دلار و رونق بازار سوداگری باعث شد که ثبات نسبی ایجاد شده در اقتصاد کشور تحت تاثیر قرار بگیرد و قیمت کالاها در بازار با گرانی روبرو شود. 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:کاهش ارزش پول ملی باعث شده ارزش درآمد خانوارها کم شود بنابراین باید اقتصاد خانوارها تقویت شود تا سطح معیشت مردم با مسئله روبرو نشود.    

دلخوش اباتری با تاکید بر لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان افزود: حقوق بخشی از بازنشستگان که در سال های گذشته بازنشسته شده اند بسیار پایین تر از حقوق بازنشسته های جدید بوده این در حالی است که شرایط شغلی دو بازنشسته مشابه بوده و این اختلاف حقوق غیرقابل پذیرش نیست.

تاکید بر ترمیم حقوق بازنشستگان

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: 3400 میلیارد تومان بودجه در سال 97 برای ترمیم حقوق بازنشستگان در نظر گرفته شده است که باید این موضوع در افزایش حقوق بازنشستگان لحاظ شود.

دلخوش اباتری گفت: در هرصورت باید تمامی بازنشستگانی که سابقه 30 خدمت دارند و دریافتی ماهیانه آنها کمتر از دو میلیون تومان است حقوقشان به دو میلیون تومان برسد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور می شود:اینکه شنیده می شود حقوق بازنشسته ها کمتر از میزان پیش بینی شده افزایش پیدا می کند غیرقابل قبول است و چنانجه میزان افزایش حقوق کم باشد این موضوع از طریق مجلس و هیئت تطبیق مصوبات دولت با قوانین، پیگیری می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet