هدر موبایل
1397/03/10 12:42:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اینستاملت:

چه چیزی ما را شکننده کرده است؟ تحریم‌های آمریکا یا اختلافات داخلی! / تذکر به وزیر آموزش و پرورش برای جنایت مدرسه غرب تهران / تسلیت رئیس مجلس برای درگذشت روزنامه‌نگار پیشکسوت

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
چه چیزی ما را شکننده کرده است؟ تحریم‌های آمریکا یا اختلافات داخلی! / تذکر به وزیر آموزش و پرورش برای جنایت مدرسه غرب تهران / تسلیت رئیس مجلس برای درگذشت روزنامه‌نگار پیشکسوت اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612106599708155.jpg چه,چیزی,ما,را,شکننده,کرده,است؟,تحریم‌های,آمریکا,یا,اختلافات,داخلی!,/,تذکر,به,وزیر,آموزش,و,پرورش,برای,جنایت,مدرسه,غرب,تهران,/,تسلیت,,رئیس,مجلس,برای,درگذشت,روزنامه‌نگار,پیشکسوت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، در تازه ترین پست اینستاگرامی خود، طی پیامی درگذشت روزنامه نگار پیشکسوت مرحوم ناصر یمین مردوخی را تسلیت گفت.

 

 

وی همچنین تصاویری از حضورش مقبره شهداى گمنام مجلس شوراى اسلامى منتشر کرد.

 

 

رئیس مجلس در پستی دیگر عنوان کرد: از نمایندگان برای حسن ظن شان جهت ادامه مسیر تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم با وفاق در مجلس بتوانیم مشکلات مردم را حل و فصل کنیم.

 

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی خود نوشت: تا امروز عصر صبر کردیم شاید اتحادی وحدتی همدلی وفاقی شکل گیرد اما صد افسوس که دنیا طلبی و قدرت و هوای نفس نگذاشت که نگذاشت! و حال فردا سه جزیره کوچک و‌متوسط برای تشکیل یک مجلس بزرگ قرار است تلاش کنند ! من که امیدوارم نیستم معلوم نیست چه می شود ؟ یا علی.

 

 

وی همچنین ویدیویی از اعتراضش در صحن مجلس در خصوص وضع قانون بازنشستگی( اصلاحیه ) و عدم لحاظ ایثارگران، منتشر کرد.

 

 

مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، در اینستاگرام شخصی خود مطرح کرد:  من مشکل مملکت را در تفرقه و اختلافات می‌بینم، نه رابطه لاریجانی و روحانی. ما اگر بخواهیم در مقابل آمریکا بایستیم، تنها چیزی که ما را شکننده کرده است، اختلافات داخلی است نه تحریم‌های آمریکا. ما اگر وحدت در داخل داشته باشیم و اختلافات موجود را حذف کنیم و در کنار هم بایستیم و به یکدیگر شاخ نزنیم، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
به نظر من تحریم‌ها به واسطه ساختاری که وجود دارد برای ما شکننده و تاثیرگذار است. اگر بخواهیم بایستیم، باید اختلافات را حل کنیم. اگر شما بخواهید در عملکرد من گیر پیدا بکنید، من صد مورد بیش از شما گیر پیدا می‌کنم. به جای اینکه دست به دست هم دهیم و برای این مملکت فکر کنیم، مدام به هم گیر دهیم و هرکدام‌مان دیگری را محکوم کنیم که نتوانسته مشکل را حل کند، باید وحدت و انسجام را افزایش دهیم و اختلافاتی را که الان شاهد هستیم، حل کنیم.

 

 

بهروز نعمتی سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامى، با انتشار پست زیر یادداشت کرد: با سپاس از اعتماد مجدد نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی که اینجانب را در سومین سال از مجلس دهم بعنوان عضو هیات رئیسه مجلس انتخاب کردند.
به عنوان عضوهیات رئیسه مجلس‌شورای‌اسلامی در برابر قرآن‌مجید به خداوند قادر متعال سوگند یاد می‌کنم که حداکثر توان خود را برای اجرای آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با مراعات بی‌طرفی کامل در انجام وظایف بکار گیرم و از هرگونه اقدام مخالف آیین‌نامه اجتناب نمایم.

 

 

علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد واشترینان و رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس،  میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) را تبریک گفت.

 

 

غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت و رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس، نوشت: امروز جلسه کمیسیون در خصوص مباحث مهم اب و برق کشور بود. کاهش شدید بارندگی اوضاع وضع اب کشور و بالطبع برق کشور را خطرناک کرده است و لازم است در سیاستهای مصرفی و توزیعی تصمیم جدی تر گرفت.

 

 

فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک و رئیس فراکسیون انرژی، تصاویری از حضورش در فراکسیون مستقلین مجلس با حضور دکتر علی لاریجانی، به اشتراک گذاشت.

 

 

محمد دامادی نماینده ساری و میاندرود تصاویری از نشست فراکسیون مستقلین منتشر کرد.

 

 

على اصغر یوسف نژاد نماینده مردم سارى و میاندورود در مجلس شوراى اسلامى، در صفحه شخصی خود از حضورش در نشست فراکسیون امید و تصمیم‌گیری درخصوص انتخابات هیأت رئیسه مجلس خبر داد.

 

 

پروانه مافی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، از بازدیدش از مجموعه شرکت های زیرمجموعه گروه ایران اینترنت با نام تجاری اسنپ  نوشت.

 در این بازدید، ژوبین علاقبند نائب رئیس هیئت مدیره مجموعه با اشاره به آنکه مجموعاً بیش از 400 هزار نفر به واسطه فعالیت های 4 برند اسنپ، اسنپ فود، اسنپ تریپ و اسنپ باکس شاغل شده اند، گفت: بیش از 3000 نفر متخصص نیز در اقصی نقاط کشور در مجموعه تیم های مدیریت و عملیات اسنپ مشغول به کار شده اند.  وی افزود: اسنپ مفتخر است که با استقرار فرآیند ارزیابیِ سرویس دهندگان توسط مشتریان، کیفیت خدمات ارائه شده را حفظ کرده و سعی دارد روز به روز به آن بیافزاید.  در این بازدید، پروانه مافی نماینده تهران و رئیس کمیته کسب و کارهای الکترونیکی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت حمایت از کسب و کارهای نوپا و نوین گفت: در سال حمایت از کالای ایرانی هستیم و کسب و کارهایی چون اسنپ مصداق بارزی از توان جوانان این سرزمین در ایجاد محصولات و خدمات پر مخاطب و ایجاد اشتغال پایدار در جامعه هستند.  مافی افزود: ایجاد بیش از 400 هزار شغل توسط این مجموعه، یک سرمایه کم نظیر برای کشور است که باید مورد حمایت مسئولان امر قرار گیرد. مجلس شورای اسلامی، فراکسیون تولید و اشتغال و کمیته کسب و کارهای الکترونیکی در صدد است تا موانع پیش روی شکل گیری و رشد این کسب و کارها را در حیطه اختیارات مجلس شورای اسلامی مرتفع سازد.  رئیس کمیته کسب و کارهای الکترونیکی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ایجاد رضایت میان مردم و حفظ آن، باید مهم ترین هدف کسب و کارهایی از جمله اسنپ باشد، گفت: در این زمینه، ارائه قیمت های مناسب به کاربران و عدم افزایش قیمت ها در شرایط تلاطم بازار، مهم ترین اقدامی است که این مجموعه باید در جهت حفظ رضایت مشتریان خود انجام دهد. 

 

 

امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی،  با اشاره به دیدار با وزیر آموزش و پرورش، گفت: متاسفانه عموم معلمان دارای شغل دوم هستند، مسائل مالی و معیشتی ذهن آن‌ها را درگیر کرده و به‌یقین این مسئله بر تعلیم و آموزش دانش‌ آموزان تاثیر می‌گذارد. 
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جامعه بزرگ آموزش و پرورش به‌عنوان رکن اصلی پیشرفت کشور نیازمند حمایت‌های همه جانبه دستگاه‌های دولتی و مجلس است.
امیر خجسته با تاکید بر اینکه تاخیر در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان شایسته نیست اضافه کرد: تاخیر در پرداخت حق و حقوق پایان خدمت فرهنگیان همه ساله موجب اعتراضات شدید آن‌ها شده و مکدر شدن آنان را در پی داشته است.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بر اساس قانون برنامه ششم توسعه دولت موظف است در سال های 96 تا 97 حقوق بازنشستگان را همسان کند، بیان کرد: مجلس شورای اسلامی در این راستا با تصویب دوفوریت طرح استفساریه افزایش حقوق کارمندان در سال 97، توانست حقوق پایین‌ترین طبقات حقوق بگیر را 20درصد افزایش داد.
وی با تاکید براینکه تبعیض فاحشی در میان وزارت آموزش و پرورش و سایر وزارتخانه‌های دولت وجود دارد و سالیان سال این که به آن توجه نمی‌شود، اظهارکرد: متاسفانه اهمیت جایگاه قشر فرهنگی هنوز برای مسئولان قابل فهم نشده در حالی که بار مولد جامعه بر دوش همین قشر از جامعه سنگینی می‌کند.
نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری در حوزه آموزش و پرورش، تحقق موفقیت در عرصه‌های مهم فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی را موجب خواهد شد، گفت: باید با همدلی و انسجام میان دولت و مجلس فضای فکری و مدیریتی آموزش و پرورش کشور سرو و سامان یافته و توجه به قشر فرهنگی در اولویت‌ تمامی تصمیمات قرار گیرد.
در این دیدار نماینده مردم همدان و رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس به موضوع تخلفات مالی صندوق ذخیره فرهنگیان و واگذاری بانک سرمایه به بحث و تبادل نظر نیز پرداخته شد.

 

 

با بیان اینکه روند کار در ستاد اقتصادی استان خوب پیش می‌رود، اظهار کرد: ایران کشوری قدرتمند و از امن‌ترین کشورهای دنیاست؛ منابع انسانی و طبیعی ما نیز کمتر از اروپا نیست.
وی با تأکید بر اینکه می‌توانیم در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی غیرممکن‌ها را ممکن کنیم، گفت: تبلیغات گسترده استکبار علیه اقتصاد و دیگر مسائل کشور یک بازی است؛ اینکه همه عِده و عُده خود را به کار گرفته‌اند نشان از قدرتمندی نظام دارد.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این صف‌آرایی ترامپ و وزیر امور خارجه دیوانه‌تر از دیوانه او نشان می‌دهد پوزه آنها به خاک رسیده است و طبق گفته رهبر معظم انقلاب رژیم صهیونیستی نیز در شرف زوال است.
وی با بیان اینکه جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی با هدف مقابله با تحریم‌ها و ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌هاست، افزود: وارادات سفال چینی به لالجین یک توطئه است، می‌خواهند آسیب وارد کنند؛ اگر غفلت کنیم بازار را از ما گرفته‌اند.

 

 

جهانبخش محبی نیا نماینده مردم؛ میاندوآب،شاهیندژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی،تصاویری از جلسات کمسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس با حضور علی ربیعی وزیر کار،تعاون و رفاه اجتماعی، رضوی معاونت مناطق محروم ریاست جمهوری، اکرمی رئیس خزانه دار کل کشور و پورمحمدی معاون سازمان برنامه،بودجه، منتشر کرد.

 

 

علی اسدی نماینده مردم شهرستان شهربابک در مجلس شورای اسلامی، در صفحع شخصی اش تصویری از جلسه مجمع نمایندگان استان کرمان با وزیرنیرو منتشر کرد.

 

 

محمد وحدتی نماینده مردم بستان آباد، تیکمه داش و حومه در مجلس شورای اسلامی، از تذکرش به وزیر آموزش و پرورش نوشت.

وحدتی نماینده مردم بستان‌آباد در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار صدور دستور رسیدگی فوری و برخورد قانونی و جدی با افراد خاطی که مشکلات اخلاقی در مدرسه‌ای در تهران ایجاد کرده‌اند، شد و در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار رسیدگی فوری به مشکلات مطروحه رانندگان شد.

 

 

سید مهدی موسوی نژاد نماینده مردم دشتستان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی، تصویر زیر را در آخرین پست اینستاگرامی خود منتشر کرد.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet