هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

حزب الله لبنان حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه را محکوم کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای، حملات موشکی اخیر رژیم صهیونیستی به غزه را محکوم کرد و عملیات شجاعانه گروه های مقاومت را ستود.
پنج‌شنبه 10 خرداد 1397 ساعت 04:00
حزب الله لبنان حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه را محکوم کرد حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای، حملات موشکی اخیر رژیم صهیونیستی به غزه را محکوم کرد و عملیات شجاعانه گروه های مقاومت را ستود. https://cdn.icana.ir/d/019/77835.jpg حزب,الله,لبنان,حملات,رژیم,صهیونیستی,علیه,غزه,را,محکوم,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در این بیانیه آمده است: حزب الله، عملیات قهرمانانه گروه های مقاومت فلسطینی علیه تجاوزگری دشمن صهیونیستی به غزه را می ستاید؛ عملیاتی که ثابت کرد مقاومت، تنها گزینه ملت مجاهد فلسطین در برابر دشمن است.

حزب الله لبنان، تنها راه ناکام گذاشتن طرح موسوم به «معامله قرن» و همه طرح های خطرناکی را که هدفشان به پایان رساندن مسأله فلسطین است، مقاومت دانست.

حزب الله در این بیانیه وحدت گروه های مقاومت فلسطینی و ایستادگی آنان در برابر اشغالگری را به «بنیان مرصوص» تشبیه کرد.

به گزارش ایرنا، در بیانیه مقاومت اسلامی لبنان، به شدت بمباران وحشیانه غزه محکوم شد و حزب الله از کشورهای جهان خواست تا در کنار ملت محاصره شده فلسطین بایستند و با محکومیت جنایت های صهیونیست ها، تروریسم دولتی اسرائیل را رسوا کنند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000