ایام محرم 1398
1397/03/17 10:03:35
سرویس اقتصادی
زارعی:

روند خصوصی‌سازی راضی کننده نیست/ خسارت به بیت‌المال با وجود ارتباطات در مسیر واگذاری‌ها

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: روند خصوصی‌سازی‌ها را نمی‌توان راضی کننده دید زیرا در واگذاری‌ها ارتباطات و سهل‌انگاری‌هایی وجود دارد  که به سرمایه‌های ملی و بیت‌المال خسارت وارد کرده است.
روند خصوصی‌سازی راضی کننده نیست/ خسارت به بیت‌المال با وجود ارتباطات در مسیر واگذاری‌ها عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: روند خصوصی‌سازی‌ها را نمی‌توان راضی کننده دید زیرا در واگذاری‌ها ارتباطات و سهل‌انگاری‌هایی وجود دارد  که به سرمایه‌های ملی و بیت‌المال خسارت وارد کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/44047.jpg روند,خصوصی‌سازی,راضی,کننده,نیست/,خسارت,به,بیت‌المال,با,وجود,ارتباطات,در,مسیر,واگذاری‌ها Icana

غلام محمد زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص روند خصوصی‌سازی‌ها در سطح کشور، اظهار داشت: روند خصوصی‌سازی‌ها را نمی‌توان راضی کننده دید زیرا در واگذاری‌ها ارتباطات و سهل‌انگاری‌هایی وجود دارد  که به سرمایه‌های ملی و بیت‌المال خسارت وارد کرده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خصوصی‌ سازی و اجرای اصل 44 قانون اساسی ضرورتی است که می‌تواند به تولید ملی کمک کند، گفت: با اجرای صحیح خصوصی‌سازی‌ها منابعی که در حوزه‌های دولتی به دلیل سوء و یا ضعف مدیریت مصرف می‌شود به بخش‌‌های دیگر منتقل می‌گردد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بخش خصوصی می‌تواند با مدیریت بهتر اشتغال و تولید واحدهای صنعتی را حفظ کند، ادامه داد: در این مقطع واگذاری نیاز به تجدیدنظر و بازنگری داریم تا اشکالاتی که در حوزه واگذاری وجود دارد به حداقل برسد و یا اینکه از بین برود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه باید اهداف اصل 44 قانون اساسی با ماهیت اصلی خود یعنی کم کردن بار مالی دولت و انتقال به بخش خصوصی تحقق پیدا کند، خاطرنشان کرد: باید چارچوب‌های دقیق‌تری برای واگذاری‌ها تعریف شود، به‌صورت مثال طرح‌هایی وجود دارند که با قیمتی کمتر از ارزش واقعی آنها واگذار شده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet