هدر موبایل
1397/03/15 03:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عبادی:

امام خمینی فرهنگ دینی، مقاومت و استقامت را تقویت کردند/ ریشه مشکلات دنیا آمریکا است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: امام خمینی(ره) با قیام و ایستادگی در برابر کفر«ما می‌توانیم» را اثبات و فرهنگ دینی، مقاومت و استقامت را تقویت کردند.
امام خمینی فرهنگ دینی، مقاومت و استقامت را تقویت کردند/ ریشه مشکلات دنیا آمریکا است نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: امام خمینی(ره) با قیام و ایستادگی در برابر کفر«ما می‌توانیم» را اثبات و فرهنگ دینی، مقاومت و استقامت را تقویت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100790083644.jpg امام,خمینی,فرهنگ,دینی،,مقاومت,و,استقامت,را,تقویت,کردند/,ریشه,مشکلات,دنیا,آمریکا,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدمحمدباقر عبادی اظهار داشت: استکبارستیزی و دفاع از استقلال و حاکمیت ملی از ویژگی‌های یک امام انقلابی است.

وی افزود: استکبار می‌خواهد که ملت ما استکبارپرست باشد و هرچه برای ما دیکته کردند اطاعت کنیم و استقلال نداشته باشیم.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ریشه مشکلات دنیا، آمریکا است و امام خمینی(ره) این موضوع را به درستی تشخیص دادند، متذکر شد: در آن زمان اتحاد جماهیر شوروی و بلوک شرق نیز وجود داشت، اما امام(ره) فرمودند که شوروی را نیز آمریکا فریب می‌دهد.

عبادی تصریح کرد: امام (ه) فرمودند که هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید و این سخن نشان از درایت و آینده‌نگری امام(ره) دارد و امروز بیش از هر زمان دیگری این سخن امام(ره) برای همگان روشن شده است.

وی، آینده‌نگری و شجاعت را از ویژگی‌های امام(ره) عنوان کرد و افزود: امام(ره) به جامعه عزت دادند، چراکه مردم قبل از انقلاب احساس ذلت می‌کردند و پذیرفته بودند که غربی‌ها بهتر هستند و استعمار «ما نمی‌توانیم» را در فرهنگ کشور نهادینه کرده بود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امام خمینی(ره) با قیام و ایستادگی در برابر کفر «ما می‌توانیم» را اثبات کردند و فرهنگ دینی، مقاومت و استقامت را تقویت کردند.

عبادی با اشاره به اینکه روحیه اشرافی‌گری با اسلام هم‌خوانی ندارد و مسؤولان باید یک زندگی در سطح مردم داشته باشند، تبیین کرد: تجمل‌گرایی قبل از انقلاب وجود داشت و امام(ره) با این روحیه مقابله کردند و دوری از اشرافی‌گری در جامعه فرهنگ‌سازی شد.

به گزارش فارس؛ وی خاطرنشان کرد: مدتی پس از انقلاب این فرهنگ قوی وجود داشت اما پس از آن دوباره روحیه اشرافی‌گری وارد زندگی عده‌ای از جمله برخی از مسؤولان شد که این روحیه با آرمان‌های امام(ره) هم‌خوانی ندارد و با خطر بالایی که دارد آسیب‌های جدی را به جامعه وارد می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet