خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1397/03/14 17:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سردار کوثری:

پیش بینی های امام راحل در قبال مذاکره با شیطان بزرگ به واقعیت پیوسته است

جانشین قرارگاه ثارالله گفت: امام راحل تمام عقب افتادگی‌های کشور را زیر سر آمریکا می‌دانستند و هیچ ابایی هم از بیان مواضع ضد آمریکایی نداشتند.
پیش بینی های امام راحل در قبال مذاکره با شیطان بزرگ به واقعیت پیوسته است جانشین قرارگاه ثارالله گفت: امام راحل تمام عقب افتادگی‌های کشور را زیر سر آمریکا می‌دانستند و هیچ ابایی هم از بیان مواضع ضد آمریکایی نداشتند. https://cdn.icana.ir/d/019/201804107393223211.jpg پیش,بینی,های,امام,راحل,در,قبال,مذاکره,با,شیطان,بزرگ,به,واقعیت,پیوسته,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سردار سرتیپ  محمداسماعیل کوثری جانشین قرارگاه ثارالله با اشاره به برداشت‌های ناب امام خمینی (ره) از مکتب رهایی بخش اسلام ناب محمدی،گفت: ایشان همواره معتقد بودند که باید در مقابل زورگویان و زیاده خواهان عالم ایستاد.

وی با تاکید بر نصیحت‌های بسیار زیاد امام خمینی به نظام طاغوت افزود: زمانی که نظام شاهنشاهی به نصایح حضرت امام درباره دست کشیدن از وابستگی به آمریکا توجهی نکرده و آمریکایی ها نیز در جسارت به ملت ایران جریح تر شدند ، آنگاه امام همه چیز را بر علیه آمریکا علنی کردند.

کوثری تصریح کرد:پس از انقلاب اسلامی،اولین اقدام علنی حضرت امام علیه آمریکا تایید اشغال لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام بود و پس از آن ایشان از آمریکا به عنوان شیطان بزرگ نام بردند چرا که آمریکا با طراحی توطئه های پی در پی در صدد مشکل افرینی و براندازی جمهوری اسلامی بود.

جانشین قرارگاه ثارالله ادامه داد:امام خمینی (ره) تمام عقب افتادگی های کشور را زیر سر آمریکا می‌دانستند و هیچ ابایی هم از بیان مواضع ضد آمریکایی نداشتند.لذا ایشان فرمودند " آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند "و همین طور هم شد و آمریکا در سالیان طولانی هیچ غلطی نتوانست بکند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ وی در بخش پایانی صحبت های خود با اشاره به فرمایشات حضرت  امام درباره عدم اعتماد به آمریکایی ها ،گفت:اکنون مقام معظم رهبری نیز سیره و مواضع امام را ادامه داده اند و البته گذر زمان هم نشان دهنده،درستی بینش دقیق امام درباره آمریکا و مذاکره با شیطان بزرگ است چرا که تمام پیش بینی ها و صحبت های امام در قبال اعتماد به آمریکا و مذاکره باشیطان بزرگ به واقعیت پیوسته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet