هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خانزادی:

نقش مردم بلوچ در تامین امنیت ستودنی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نقش مردم خونگرم و انقلابی بلوچ در تامین امنیت این مرز و بوم مثال زدنی و ستودنی است.
شنبه 19 خرداد 1397 ساعت 23:30
نقش مردم بلوچ در تامین امنیت ستودنی است فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نقش مردم خونگرم و انقلابی بلوچ در تامین امنیت این مرز و بوم مثال زدنی و ستودنی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201711106531202468.jpg نقش,مردم,بلوچ,در,تامین,امنیت,ستودنی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی دریایی کنارک اظهار داشت: منطقه سوم دریایی در آب‌های سیستان و بلوچستان نقش مهمی در محرومیت زدایی و توسعه این مناطق داشته است.

 امیر دریادار حسین خانزادی افزود: بعد از انقلاب اسلامی نیروی دریایی در سواحل مکران به عنوان دروازه طلایی کشور توسعه چشم گیری پیدا کرده است.

وی بیان کرد: ملتی که هیچ گاه زیر بار ظلم نمی‌رود طبیعی است که با مشکلات و محرومیت‌هایی نیز مواجه می‌شود.

امیر دریادار خانزادی ادامه داد: برخی از مسئولیت‌ها در سواحل مکران با من خواهد بود که نگاه ویژه‌ای برای توسعه این منطقه خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه برای رسیدن به آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی باید تلاش بیشتری شود، خاطرنشان کرد: امروز نیروی دریایی یک دژ برای اقتدار نظام است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نقش مردم خونگرم و انقلابی بلوچ در تامین امنیت این مرز و بوم مثال زدنی و ستودنی است.

امام جمعه کنارک نیز در این مراسم گفت: نیرو‌های مسلح در مواقع بحران، سیلاب و زلزله همیشه پای کار بوده اند و ما قدردان این عزیزان هستیم.

حجت الاسلام نعیم بامری افزود: نیرو‌های مسلح ما مومن، مخلص، متخصص و خودساخته اند.

وی ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی مقتدر است و در منطقه قدرتمندترین نظام سیاسی محسوب می‌شود.

وی گفت: در منطقه ناامن خاورمیانه ایران اسلامی در امنیت کامل بسر می‌برد که نیرو‌های مسلح کشور یکی از مهمترین معیار‌های امنیت هستند.

فرماندارچابهار نیز گفت: نیروی دریایی ارتش در توسعه سواحل مکران نقش مهمی داشته است.

غلامرضا مجیدی نژاد یزدی افزود: نیروی دریایی همیشه یار و یاور دستگاه‌های اجرایی شهرستان‌های چابهار و کنارک در مواقع بحران بوده است.

وی گفت: سواحل مکران از نقاط مهم جهان است و تعامل خوب نیرو‌های مسلح با مسئولان کشوری می‌تواند نقش مهمی در آبادانی این سواحل داشته باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در این مراسم از زحمات امیر دریادار محمد حسین شریفی نسب قدردانی و امیر مصطفی تاج الدینی به عنوان فرمانده جدید نیروی دریایی کنارک معرفی شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000