هدر موبایل
1397/03/20 13:12:38
سرویس سیاسی
جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به حواشی و شعارهای توهین آمیز در راهپیمایی روز قدس مطرح کرد:

سردادن شعارهای نامناسب در مراسم روز قدس توطئه ای برنامه ریزی شده بود / چندصدایی بر علیه هم خواسته رژیم صهیونیستی است

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس تاکید دارد که کسانی در راهپیمایی ها به مسئولین نظام توهین می کنند که یک شب برای این انقلاب و نظام بی خوابی نکشیده اند.
سردادن شعارهای نامناسب در مراسم روز قدس توطئه ای برنامه ریزی شده بود / چندصدایی بر علیه هم خواسته رژیم صهیونیستی است نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس تاکید دارد که کسانی در راهپیمایی ها به مسئولین نظام توهین می کنند که یک شب برای این انقلاب و نظام بی خوابی نکشیده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711109099816718.jpg سردادن,شعارهای,نامناسب,در,مراسم,روز,قدس,توطئه,ای,برنامه,ریزی,شده,بود,/,چندصدایی,بر,علیه,هم,خواسته,رژیم,صهیونیستی,است Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص سردادن شعارهای نامناسب در مراسم راهپیمایی روز قدس سال جاری توسط عده معدودی از افراد، گفت: عموما اسیر توهم و توطئه نیستم اما در این خصوص اعتقاد دارم که بیان چنین شعارهایی توطئه است.

چند صدایی خواسته رژیم صهیونیستی است/ توهین به مقامات کشوری در راهپیمایی ها بر خلاف رهنمودهای رهبر انقلاب و مصالح ملی است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیان یکپارچه و بدور از نفاق شعار مرگ بر اسرائیل به ضرر رژیم صهیونیستی است، اظهار کرد: اما زمانی که چند صدا بیان شود در واقع این مهم نمادی از اختلاف و چند قطبی داخلی است که بر خلاف رهنمودهای رهبر انقلاب و مصالح ملی است.

وی ادامه داد: به عنوان مثال فردی شعار نامناسبی در راهپیمایی بیان کرده که امروزه در فضای رسانه های غربی و صهیونیست ها بازنشر داده می شود و صرفا موجب خوشحالی دشمنان کشورمان شده است.

کسانی در راهپیمایی ها به مسئولین نظام توهین می کنند که یک شب برای این انقلاب و نظام بی خوابی نکشیده اند

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنابراین باید فرمایش امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه "اگر دشمن از کار شما عصبانی و ناراحت بود ، بدانید کارتان صحیح است" و بالعکس نشان می دهد اقدامات رخ داده اشتباه است مبنا قرار بگیرد؛ به عنوان مثال اتفاقاتی در راهپیمایی های مناسبی مُد شده و عده ای که حتی یک شب هم برای نظام بی خوابی نکشیده اند به مسئولین توهین می کنند و مدعی هستند.

جعفرزاده ایمن‌آبادی در این زمینه افزود: البته اقدام آنها صرفا سبب بر هم زدن نظام راهپیمایی شده و آب در آسیاب دشمن ریختن است؛ به عبارتی شعار واحد مرگ بر آمریگا و مرگ بر اسرائیل را تبدیل به شعار دیگری می کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در این خصوص رخداد تلخ‌تری نیز رخ می دهد مبنی بر اینکه شعارها نسبت به دلسوزان نظام داده می شود؛ به عنوان مثال مطالبی که برای آقای صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی  عنوان شد قلب هر انسانی را به درد می آورد و ناراحت کننده است؛ البته باید یادآور شد این اتفاقات برای برخی نمایندگان و حتی  در زمان آقای هاشمی نیز رخ داده است.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر چنین موضوعاتی بررسی شود بدون شک مشخص می شود که توطئه بوده و دستی در پشت پرده وجود دارد تا راهپیمایی‌هایمان وارد درگیری های داخلی و تنش شده و از وحدت خارج شود.

وی ادامه داد: همه آنهایی که این اقدامات را انجام می دهند و راهپیمایی ها را محل عقده گشایی خود قرار می دهند، باید بدانند در جهت خواسته های دشمنان حرکت می کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این اقدامات راهپیمایی ها را از انسجام ملی و وحدت خارج می کند؛ به عنوان مثال متاسفانه در برخی شهرستان ها افراد در قالب گروهی در راهپیمایی حرکت می کنند و دیگر مانند گذشته به طور واحد حرکت نمی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet