هدر موبایل
1397/03/20 16:42:00
سرویس سیاسی
ابراهیمی:

طرح شعارهای نادرست در مراسم روز قدس بر خلاف رهنمود همدلی و اتحاد بود/ حضور مردم در راهپیمایی‌ها مهر تاییدی بر انسجام داخلی است

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس اعتقاد دارد سردادن شعارهای نامناسب در مراسم راهپیمایی روز قدس بر خلاف رهنمودهای رهبر انقلاب مبنی بر همدلی و اتحاد است.
طرح شعارهای نادرست در مراسم روز قدس بر خلاف رهنمود همدلی و اتحاد بود/ حضور مردم در راهپیمایی‌ها مهر تاییدی بر انسجام داخلی است نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس اعتقاد دارد سردادن شعارهای نامناسب در مراسم راهپیمایی روز قدس بر خلاف رهنمودهای رهبر انقلاب مبنی بر همدلی و اتحاد است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108510716053.jpg طرح,شعارهای,نادرست,در,مراسم,روز,قدس,بر,خلاف,رهنمود,همدلی,و,اتحاد,بود/,حضور,مردم,در,راهپیمایی‌ها,مهر,تاییدی,بر,انسجام,داخلی,است Icana

 علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص سردادن شعارهای نامناسب در مراسم راهپیمایی روز قدس سال جاری توسط عده معدودی از افراد، گفت: متاسفانه در راهپیمایی امسال برخی افراد گمراه خود را در میان مردم جا دادند و اقدام به بیان برخی شعارهای نادرست کردند.

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: راهپیمایی های مناسبتی مانند روز جهانی قدس، 22 بهمن و غیره که هر سال پرشکوه تر از گذشته برگزار می شود بیانگر و نشان دهنده عظم و اراده مردم ایران برای مبارزه با ظالم و ظلم ستیزی و کمک به مستضعفان دنیا است.

وی با اشاره به اینکه حضور پررنگ مردم در راهپیمایی روز قدس مهر تاییدی بر اهمیت انسجام بین المللی مسلمانان بود، ادامه داد: بنابراین بجای اینکه برخی افراد سخنان غربی ها را در شعارهایشان طرح کنند، باید به تحکیم وحدت کمک کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه سر دادن شعار علیه برخی افراد و مسئولین در راهپیمایی ها امری اشتباه بوده و صرفا موجب آسیب دیدن وجه کشور در افکار عمومی دنیا می شود، افزود: امروزه در رسانه های دنیا مشاهده می شود اقدام فردی که خودسرانه شعارهایی را نسبت به رییس سازمان انرژی اتمی طرح کرده به سوژه داغ خبری تبدیل شده و سودجویان در حال استفاده ابزاری از آن هستند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همدلی و اتحاد همواره محور بیانات رهبر انقلاب بوده و این مهم باید سرلوحه رفتاری مسئولین و مردم قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: بنابراین باید اذعان کرد که بیان چنین شعارهایی هیچ رنگ و بویی از سخنان رهبری ندارد و صرفا موجب نفاق در کشور می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet