هدر موبایل
1397/03/21 11:31:15
سرویس سیاسی
در گفت‌وگو با خانه‌ملت مطرح شد:

چرا آمریکا انصار حزب الله را تحریم کرد؟ روایت رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس از اثرات تحریمی دو چهره کلیدی انصارحزب الله

ابوترابی ابعاد موضوع تحریم دو چهره کلیدی انصارحزب الله را تشریح می کند.
چرا آمریکا انصار حزب الله را تحریم کرد؟ روایت رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس از اثرات تحریمی دو چهره کلیدی انصارحزب الله ابوترابی ابعاد موضوع تحریم دو چهره کلیدی انصارحزب الله را تشریح می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201806107651714695.jpg چرا,آمریکا,انصار,حزب,الله,را,تحریم,کرد؟,روایت,رییس,فراکسیون,حقوق,بشر,مجلس,از,اثرات,تحریمی,دو,چهره,کلیدی,انصارحزب,الله Icana

ابوالفضل ابوترابی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تحریم اخیر آمریکا علیه 6 فرد و سه شرکت ایرانی گفت: این افراد در خارج از کشور حساب بانکی نداشته و یا برخی از آنها حتی رفت و آمدهای سیاسی یا اقتصادی نیز با کشورهایی همچون آمریکا ندارند که این تحریم ها تغییری در روال زندگی آنها ایجاد کند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: تحریم های صورت گرفته بیشتر برای تشدید جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی ایران بوده و آمریکا قصد دارد با این تحریم ها نگرانی و دغدغه مندی برای سایر مسئولان ایجاد کند.

وی افزود: در نهایت این تحریم ها باعث نخواهد شد که مسئولان کشور از ادامه کار و تلاش برای توسعه کشور ناامید شوند و همواره تلاش خواهند کرد که طبق برنامه های کلان کشور، به عنوان کشور نخست در منطقه در تمامی عرصه ها باشیم.

رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه در دنیا دو گروه کشورهای سلطه گر و مبارزه گر با سلطه وجود دارند، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران باید همواره تلاش کند باعث راهبری کشورهای مقابله کننده با سلطه باشد و در این مسیر تحریم اشخاص و شرکت‌ها نیز اهمیت چندانی ندارد.

به گزارش خانه ملت، وزارت خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد ۶ فرد و سه شرکت وابسته به ایران را به سیاهه تحریم‌های خود علیه این کشور افزوده است که این افراد شامل عبدالعلی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما،‌ حسین الله کرم رئیس شورای هماهنگی انصار حزب‌الله، عبدالحسن فیروزآبادی، عبدالصمد خرم‌آبادی معاون دادستان کل کشور، عبدالحمید محتشم دبیر کل انصار حزب‌الله و سردبیر نشریه یالثارات الحسین و حمید استاد مسئول انصار حزب الله مشهد هستند./

گفت وگو از مهدیه قربانی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet