هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دقایقی قبل؛

جلسه علنی 22 خردادماه مجلس آغاز شد/طرح یک فوریتی قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی در دستور

سرویس صحن
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر علی لاریجانی آغاز شد.
سه‌شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 09:08
جلسه علنی 22 خردادماه مجلس آغاز شد/طرح یک فوریتی قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی در دستور جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر علی لاریجانی آغاز شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803101191490664.jpg جلسه,علنی,22,خردادماه,مجلس,آغاز,شد/طرح,یک,فوریتی,قانون,تعیین,تکلیف,استخدامی,معلمان,حق,التدریسی,در,دستور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نشست علنی امروز (سه شنبه، 22خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی راس ساعت 9 و 8 دقیقه به ریاست دکتر علی لاریجانی و با حضور 201 نفر از نمایندگان آغاز به کار کرد.

گفتنی است امیرحسین قاضی زاده هاشمی دستور کار امروز مجلس را به شرح زیر قرائت کرد:

- ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش با اصلاحات و الحاقات بعدی.

- گزارش کمیسیون فرهنگی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از منابع و مصارف و نظام مدیریت نظام شرکت های فرهنگی- ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در 10 سال گذشته.

- ارائه گزارش اقدامات نظارتی مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه دوره دوم مجلس شورای اسلامی.

- گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به پیمان مودت و همکاری در جنوب شرقی آسیا.

- گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در خصوص طرح اصلاح قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی.

- گزارش کمیسیون بهداشت و درمان در خصوص طرح ممنوعیت تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات غیرمجاز و آسیب رسان به سلامت در رسانه های ارتباط جمعی داخلی و بین المللی و فضاهای مجازی.

- گزارش کمیسیون بهداشت و درمان در خصوص طرح بازنشسته کردن کسانی که در سن بازنشستگی بوده و هنوز حق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر پرداخت می کنند.

- گزارش کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس در خصوص طرح اصلاح موادی از قانون آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر