هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دکتر لاریجانی:

هجمه های وارده به کمیته امداد امام خمینی (ره) ناحق است

سرویس صحن
رئیس مجلس شورای اسلامی هجمه های وارده به کمیته امداد امام خمینی را ناحق دانست و گفت: کمیته امداد از امکانات اهدایی مردم برای خود مردم استفاده می‌کند.
سه‌شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 11:41
هجمه های وارده به کمیته امداد امام خمینی (ره) ناحق است رئیس مجلس شورای اسلامی هجمه های وارده به کمیته امداد امام خمینی را ناحق دانست و گفت: کمیته امداد از امکانات اهدایی مردم برای خود مردم استفاده می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104649054460.jpg هجمه,های,وارده,به,کمیته,امداد,امام,خمینی,(ره),ناحق,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (سه شنبه، 22 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با استناد به ماده 110 آئین نامه داخلی مجلس گفت: طی چند روز گذشته توهین های فراوانی به کمیته امداد امام خمینی (ره) صورت گرفته است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هیچ پولی از سوی کمیته امداد امام نه به سوریه و نه به لبنان ارسال نمی شود لذا ضد انقلاب نسبت به این نهاد غیردولتی هجمه وارد کرده که ضرورت دارد از آن صیانت شود.

همچنین دکتر علی لاریجانی در پاسخ به تذکر نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: هجمه ها به کمیته امداد امام خمینی (ره) به ناحق انجام می شود و براین اساس مشخص است که خطی برای ایجاد تخریب است تا روی اراده مردم تاثیر بگذارد.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی از امکاناتی که مردم کمک می کنند برای مردم ایران استفاده می کنند./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر