ولادت حضرت امام رضا (ع)
1397/03/22 12:48:29
سرویس صحن
در صحن علنی مطرح شد؛

اظهارات موافقان و مخالفان یک فوریت اصلاح قانون الحاق یک تبصره به ماده واحده قانون تاکسیرانی پایتخت

نمایندگان دلایل خود در موافقت و مخالفت با یک فوریت اصلاح قانون الحاق یک تبصره به ماده واحده قانون راجع به تمرکز امور مربوط به تاکسیرانی پایتخت را تشریح کردند.
اظهارات موافقان و مخالفان یک فوریت اصلاح قانون الحاق یک تبصره به ماده واحده قانون تاکسیرانی پایتخت نمایندگان دلایل خود در موافقت و مخالفت با یک فوریت اصلاح قانون الحاق یک تبصره به ماده واحده قانون راجع به تمرکز امور مربوط به تاکسیرانی پایتخت را تشریح کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201802100089452362.jpg اظهارات,موافقان,و,مخالفان,یک,فوریت,اصلاح,قانون,الحاق,یک,تبصره,به,ماده,واحده,قانون,تاکسیرانی,پایتخت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 22 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با یک فوریت اصلاح قانون الحاق یک تبصره به ماده واحده قانون راجع به تمرکز امور مربوط به تاکسیرانی شهر تهران زیر نظر شهرداری تهران گفت: سازمان تاکسیرانی زیر نظر شهرداری ها است و شهرداری ها توان کمک و مساعدت به سازمان تاکسیرانی را ندارند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه رانندگان تاکسی با مشکلات عدیده ای مواجه هستند، افزود: تاکسی های اینترنتی نیز بر مشکلات آن ها افزوده اند انتظار داشتیم آقای لاهوتی طرحی را برای صیانت از رانندگان ارائه می‌کرد.

وی با بیان اینکه وضعیت تاکسی‌های تهران در شان این کلانشهر نیست، گفت: بهتر است اغلب تاکسی های مدل جدید تولیدات داخلی باشد و در این طرح وزارت صنعت را نیز مجبور می‌کردیم تا خودروسازان داخلی را مکلف به بازسازی ناوگان کند.  

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه تاکسی هایی با سن بیش از 5 سال باید تعویض شوند، گفت: رانندگان تاکسی با هزاران مشکل مواجه هستند و باید رفع مشکلات آن ها در دستورکار قرار گیرد.

 

بدری: نظم بخشی به حمایت بیمه ای و اقتصادی رانندگان تاکسی دچار چالش است

صدیف بدری در موافقت با یک فوریت این طرح گفت: رانندگان تاکسی در سراسر کشور اقشار زحمتکش و خدمات رسان هستند آنان بیش از 18 ساعت در گرما و سرما فعالیت می کنند در حالی که حمایت از این قشر در شأن آن ها نیست.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نظم بخشی به خدمات حمایت بیمه ای و اقتصادی رانندگان تاکسی دچار چالش است، تصریح کرد: همچنین برای تامین کرایه حمل و نقل بار با مشکل مواجه هستند و میزان کرایه به میزانی نیست که هزینه های آنان را جوابگو باشد.

وی با تاکید بر اینکه برای انسجام فعالیت های تصدی گری حوزه حمل و نقل باید اصلاحاتی در قانون مربوطه انجام تا گوشه ای از دغدغه های آنان برطرف شود، افزود: انتظار می رود نمایندگان برای رفع مشکلات رانندگان و تامین امنیت و آرامش روانی آنان به یک فوریت این طرح رأی مثبت دهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet