هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
برزگر در تذکر شفاهی:

وزارت جهاد کشاورزی گزارشی از خسارت‌های اخیر به کشاورزان و نحوه جبران آنها ارائه دهد

سرویس صحن
نماینده مردم سلماس در مجلس خواستار ارائه گزارشی از خسارت های اخیر به کشاورزان و باغداران و جبران این خسارات توسط وزارت جهاد کشاورزی شد.
سه‌شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 13:19
وزارت جهاد کشاورزی گزارشی از خسارت‌های اخیر به کشاورزان و نحوه جبران آنها ارائه دهد نماینده مردم سلماس در مجلس خواستار ارائه گزارشی از خسارت های اخیر به کشاورزان و باغداران و جبران این خسارات توسط وزارت جهاد کشاورزی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803109904917692.jpg وزارت,جهاد,کشاورزی,گزارشی,از,خسارت‌های,اخیر,به,کشاورزان,و,نحوه,جبران,آنها,ارائه,دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهروز برزگر در نشست علنی امروز (سه شنبه، 22 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با بیان اینکه باغداران و کشاورزان استان های مختلف کشور اعم از آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و کرمانشاه بر اثر بارندگی های اخیر و بارش تگرگ خسارات فراوانی دیده اند، گفت: باید از مجموعه وزارت جهاد کشاورزی دعوت شود تا گزارشی به نمایندگان ارائه دهند و راهکاری برای خسارت باغداران و کشاورزان در کشور و شهرستان سلماس ارائه شود.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی افزود: این خسارت می تواند از محل منابع حوادث غیرمترقبه و یا هر منبع دیگر تامین شود.   

وی با اشاره به نگرانی باغداران برای تامین معیشت و جبران خسارتشان ادامه داد: کشاورزان و باغدران سال گذشته نتوانستند سود کافی را کسب کنند و در سال جاری نیز سرمازدگی و تگرگ آسیب جدی به محصولات آن ها وارد کرده که باید راهکاری در این باره اندیشیده شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان از وزارت راه و شهرسازی به دلیل اقدامات صورت گرفته این وزارتخانه جهت جلوگیری از تفکیک های غیرمجاز و زمین خواری تشکر کرد و  گفت: البته افرادی که از این اقدام ضرر کرده اند بیکار ننشسته و شایعه پراکنی کرده و اقدامات غیراخلاقی انجام می دهند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر