خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/03/22 13:40:52
سرویس صحن
مقدسی در تذکر شفاهی خواستار شد:

ضرورت برگزاری جلسه مشترک مجلس و دولت برای بررسی مشکلات حوزه کشاورزی

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خواستار برگزاری جلسه غیرعلنی با حضور دولتمردان برای بررسی شرایط ملتهب بخش کشاورزی شد.
ضرورت برگزاری جلسه مشترک مجلس و دولت برای بررسی مشکلات حوزه کشاورزی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خواستار برگزاری جلسه غیرعلنی با حضور دولتمردان برای بررسی شرایط ملتهب بخش کشاورزی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805105896284331.jpg ضرورت,برگزاری,جلسه,مشترک,مجلس,و,دولت,برای,بررسی,مشکلات,حوزه,کشاورزی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید مهدی مقدسی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 22 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: با توجه به اینکه حوزه کشاورزی کشور شرایط ملتهبی دارد از این رو درخواست می شود جلسه غیرعلنی با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر جهاد کشاورزی و سایر مسئولان مربوطه به منظور بررسی مسائل مربوط به حوزه کشاورزی، نهاده ها و غیره برگزار شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تقویت شبکه های پیام رسان برای افزایش آگاهی جامعه و اطلاع رسانی به موقع امری ضروری است.

وی در این خصوص افزود: متاسفانه برخی در شبکه های مجازی غیرمجاز و با تلفن های نامشخص طی چند وقت گذشته نمایندگان را مورد هجمه قرار داده اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: از این رو از وزرای اطلاعات، کشور و ارتباطات درخواست می شود تا این افراد را شناسایی کنند؛ چه طور می شود این افراد اقدام به توهین و تهمت زدن کنند و کسی هم پاسخگو نباشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet