هدر موبایل
1397/03/22 13:53:24
سرویس صحن
در صحن علنی مطرح شد:

کوچکی نژاد:هیات رئیسه مجلس در موضوع سوال از رئیس جمهور تخلف کرد/پزشکیان:نمایندگان می توانستند امضاهایشان را پس نگیرند

نماینده مردم رشت در مجلس اعتقاد دارد هیات رئیسه مجلس در خصوص مسئله سوال از رئیس جمهور تخلف کرده که در این رابطه نایب رئیس مجلس اظهار کرد نمایندگان می توانستند امضاهایشان را پس نگیرند.
کوچکی نژاد:هیات رئیسه مجلس در موضوع سوال از رئیس جمهور تخلف کرد/پزشکیان:نمایندگان می توانستند امضاهایشان را پس نگیرند نماینده مردم رشت در مجلس اعتقاد دارد هیات رئیسه مجلس در خصوص مسئله سوال از رئیس جمهور تخلف کرده که در این رابطه نایب رئیس مجلس اظهار کرد نمایندگان می توانستند امضاهایشان را پس نگیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/201705105606563462.jpg کوچکی,نژاد:هیات,رئیسه,مجلس,در,موضوع,سوال,از,رئیس,جمهور,تخلف,کرد/پزشکیان:نمایندگان,می,توانستند,امضاهایشان,را,پس,نگیرند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جبار کوچکی نژاد در نشست علنی امروز (سه شنبه، 22 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به اصل 88 قانون اساسی گفت: اگر مشکلی برای مردم پیش بیاید نمایندگان حق سوال از رئیس جمهور را دارند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به مشکلات بازار ارز، رکود، تورم، حل نشدن مشکلات مالباختگان موسسات مالی و غیره آیا مردم و نمایندگان حق شنیدن پاسخ آقای رئیس جمهور را ندارند.

وی اظهار کرد: با توجه به مماشاتی که هیات رئیسه مجلس با دولت انجام داد رسیدگی به این سوال آنقدر طولانی شد که بعد از گذشت یک هفته برخی امضاها بازپس گیری شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: این مهم در حالی است که براساس ماده 212 دولت یک هفته فرصت برای رایزنی و پس گیری امضاها داشت.

کوچکی نژاد افزود: آقای یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان نیز در اقدامی خلاف قانون نامه ای در این خصوص نوشته است در حالی که در آذرماه دیگر رئیس کمیسیون مربوطه نبوده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتقاد دارم براساس ماده 212 هیات رئیسه مجلس تخلف کرده و این سوال همچنان باقی است لذا آقای روحانی باید پاسخگو باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: در خصوص افزایش 20 درصدی حقوق افرادی که دارای درآمد کم هستند نیز در مجلس تصمیم گیری شد لذا باید تحقق این موضوع نیز توسط مجلس پیگیری شود.

در ادامه مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: موضوع تخلف هیات رئیسه صرفا نظر شخصی شما محسوب می شود؛ نمایندگان می توانستند امضایشان را پس نگیرند لذا نباید اختلافاتتان را در پشت تریبون بیان کنید./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet