ولادت حضرت امام رضا (ع)
1397/03/22 14:03:59
سرویس صحن
جمالی در تذکر شفاهی:

شرکت های هلدینگ سرمایه گذاری بانک ملی استان گیلان تبدیل به حیات خلوت شدند

نماینده مردم رودبار در مجلس گفت: شرکت های هلدینگ سرمایه گذاری بانک ملی منتقله از گروه صنعتی آریا در شهرستان رودبار به حیات خلوت برخی از افراد تبدیل شده اند.
شرکت های هلدینگ سرمایه گذاری بانک ملی استان گیلان تبدیل به حیات خلوت شدند نماینده مردم رودبار در مجلس گفت: شرکت های هلدینگ سرمایه گذاری بانک ملی منتقله از گروه صنعتی آریا در شهرستان رودبار به حیات خلوت برخی از افراد تبدیل شده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102734930515.jpg شرکت,های,هلدینگ,سرمایه,گذاری,بانک,ملی,استان,گیلان,تبدیل,به,حیات,خلوت,شدند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، منوچهر جمالی سوسفی در نشست علنی امروز (سه شنبه 22 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر اقتصاد و دارایی درخصوص رفتار غیرمحترمانه و توهین آمیز مدیریت امور شعب بانک کشاورزی استان گیلان، گفت: این فرد به مردم، نماینده مردم و دولت توهین کردند اما با وجود انتقاد از برخورد وی به مدیرعامل عکس العملی مشاهده نشده است.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی همچنین در تذکری دیگر به وزیر اقتصاد، درخصوص شرکت های هلدینگ سرمایه گذاری بانک ملی منتقله از گروه صنعتی آریا از شهرستان رودبار به بانک ملی، افزود: این شرکت ها فعایت درستی ندارد، زیان‌ده شده و به حایت خلوت برخی تبدیل شده اند و برای واگذاری به بخش خصوصی ازهلدینگ سرمایه گذاری شرایط مناسب نیست و ایرادات بسیاری دارد، لذا تقاضا داریم به این بخش رسیدگی فوری شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس شورای اسلامی با تشکر از وزیر کار درخصوص قول قطعی راه اندازی واحدهای کفش چرم گنجه، گفت: این کار به یقین باعث امیدوار شدن مردم منطقه خواهد شد.

وی همچنین با تشکر از وزیر راه و شهرسازی بابت پیگیری خواسته مردم در رابطه با موضوع عوارضی و حل شدن بخشی از این مشکل گفت: امیدواریم با انتقال عوارضی و تعیین تکلیف قطعی مشکل، خیال مردم راحت شود.

نماینده مردم رودبار همچنین با تذکر به وزیر ارتباطات درخصوص نقاط کور آنتن دهی تلفن همراه در بخش وسیعی از شهرستان رودبار که برای مردم ایجاد مشکل کرده است، گفت: لازم است با توجه به بی توجهی مدیرعامل مخابرات منطقه، وزیر ارتباطات اقدامات فوری و فوتی نسبت به این موضوع داشته باشد.

وی همچنین درخواست کرد درخصوص راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی برخی شهرستان های استان از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت، اقدامات جدی صورت گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet