هدر موبایل
1397/03/23 10:03:44
سرویس صحن
زارع در صحن علنی مجلس قرائت کرد؛

گزارش کمیسیون ویژه اصل 44 درباره نحوه اجرای قانون تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی/هیچ عضوی خارج از قوه مجریه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی عضویت ندارد

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ مجلس گزارش کمیسیون متبوعش درباره نحوه اجرای قانون تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را قرائت کرد.
گزارش کمیسیون ویژه اصل 44 درباره نحوه اجرای قانون تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی/هیچ عضوی خارج از قوه مجریه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی عضویت ندارد سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل 44 مجلس گزارش کمیسیون متبوعش درباره نحوه اجرای قانون تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201612108805228693.jpg گزارش,کمیسیون,ویژه,اصل,44,درباره,نحوه,اجرای,قانون,تحقق,سیاست,های,کلی,اقتصاد,مقاومتی/هیچ,عضوی,خارج,از,قوه,مجریه,در,ستاد,فرماندهی,اقتصاد,مقاومتی,عضویت,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رحیم زارع در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 23 خردادماه) مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در خصوص نحوه اجرای قانون نحوه پیگیری تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را قرائت کرد.

براساس این گزارش در تصویب نامه تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مقرر شده است وزرای کابینه به علاوه روسای سازمان های اصلی (اعم از سازمان صدا و سیما) و معاونین رئیس جمهور در این ستاد عضو داشته باشند. همانطور که مشخص است اکثریت قریب به اتفاق اعضای این ستاد از قوه مجریه بوده و هیچ عضوی از قوای دیگر در این ستاد عضویت ندارد.

همچنین در بخش دیگری از این گزارش اشاره شده که براساس ماده 3 قانون نحوه پیگیری تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی دولت اجرای قوانین مربوط به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را در اولویت قرار داده و در لوایح ارسالی خصوصا برنامه پنجساله و بودجه های سنواتی این سیاست ها و احکام قانونی مرتبط را مدنظر قرار دهد اما مفاد این ماده نیز به صورت کاملا حداقلی اجرا شده است.

متن کامل گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در خصوص نحوه اجرای قانون نحوه پیگیری تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را در فایل زیر دانلود کنید.

دریافت فایل

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet